Легендарний покерист Дойл Брансон помер у віці 89 років

​У покерній спільноті вже другий день обговорюють подію, яка ознаменувала кінець цілої епохи. Якщо ви хоч трохи цікавилися історією покеру, то мабуть чули про такого легендарного гравця як Дойл Брансон. Ім'я цього покериста знають в усьому світі і його авторитет у ком'юніті ніколи не піддавався сумнівам.

На жаль, старий Дойл не зумів до жити до чергової Всесвітньої покерної серії (WSOP). Вчора стало відомо, що Брансон пішов із життя у віці 89 років. Наразі якихось подробиць чи причини смерті покериста з'ясувати не вдалося, але найімовірніше, що легенда покеру помер природнім шляхом.

Легенда світового покеру Дойл Брансон

Про старого Дойла, якого також знають за прізвиськом "Texas Dolly", у покерній спільноті не чули хіба що ті, хто тільки почали цікавитися цією грою. Тим не менш, занурюючись у теоретичні матеріали по грі, чи вивчаючи покерну історію, користувач неодмінно натрапив би на це ім'я.

Покерист увійшов до Залу слави покеру ще у 1988-му році і за офіційними даними виграв понад 6 176 730$ в живих турнірах. Варто зазначити, що це саме офіційна цифра, оскільки до того, як стати покер-про, Брансон багато разів брав участь у підпільних іграх. Він став одним із найперших покеристів, які зуміли виграти у покер понад 1 000 000$.


За всю свою покерну кар'єру Дойл виграв десять золотих браслетів WSOP. При цьому, він один із небагатьох гравців, яким вдавалося декілька разів перемагати у Головній Події Всесвітньої покерної серії. Ба більше, Брансон ставав чемпіоном WSOP ME два роки підряд (1976-му та 1977-му). 

Окрім своєї професійної гри, Брансон також став автором низки покерних книг. Найвідомішою з них стала "Суперсистема" (1978-го року), яку деякі покеристі і нині називають "Покерною Біблією". У 21-му столітті покерна легенда отримала своє визнання. Дойла неодноразово можна було побачити за столами престижних турнірів та популярних покерних шоу і навіть знявся  у двох кінострічках «Штука» і «Щасливчик» (обидва фільми вийшли в 2007-му році).

Цікавий факт!
Цікавий факт!

Руку 10-2 нерідко називають "Рукою Брансона". Саме із цими картами Дойл зумів виграти фінальній роздачі у WSOP ME два роки поспіль. Цю знамениту комбінацію знають навіть в камерах смертників в американських тюрмах.

Старий Дойл в останні роки життя

Останніми роками Брансона не часто можна було зустріти за покерними столами. Пов'язано це не лише з його похилим віком, а й з його загальним станом здоров'я. Відомо, що в 2020-му році покерист зумів вчетверте побороти рак. При цьому, легенда не втратив свого відмінного почуття гумору та вдачі. 

Покерист любив спілкуватися зі своїми шанувальниками у Твітері. Декілька років тому він навіть жартома налякав своїх підписників постом, де було написано лише "Я не можу дихати". Не важко здогадатись, наскільки бурхливою була реакція покерної спільноти на цей твіт.

В останні два роки Дойл практично не з'являвся на публіці через пандемію. При цьому, за словами самого Брансона, він більше переймався за свою дружину, яка не могла вакцинуватись, аніж за власне здоров'я. Минулого року покерист розпочав співпрацю із World Poker Tour у якості їх амбасадора.

Також в 2022-му році Брансон заявив, що припинить роздавати автографи усім охочим, оскільки побачив багато своїх книжок із власним підписом на eBay. Що ж, тепер його автографи стали іще дорожчими, оскільки більше він уже не зможе персонально підписати жодної книжки. Спочивай з миром, легендо!

Дойл Брансон
Дойл Брансон
Легенда світового покеру

«Ти не припиняєш грати, коли старієш. Ти старієш тоді, коли припиняєш гру»

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі (6)

RIP

0 відповідей
Procard Експерт
Експерт

Эх,целая эпоха уходит,покойся с миром)Пойду 10 2 заолыню)

0 відповідей
Україна krowkashy Еліта
Еліта

Покойся з миром , в наших сердцях він залишиться як добрий і позитивний ковбой )

0 відповідей
Україна VikSut Заблокований
Заблокований

Ех, сумно від таких новин. З задоволенням спостерігав за його грою

0 відповідей
Україна lsv78 Фанат
Фанат

RIP

0 відповідей
Україна Roman1995 Експерт
Експерт

RIP


0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.