Лейн Флек посмертно увійшов до Зали слави покеру


Мейн Івент WSOP 2022 наближається до свого логічного завершення і члени журі Poker Hall of Fame, а також представники Світової серії покеру, як і обіцяли, представили новоспеченого члена Залу покерної слави.

У змаганні за почесне звання брало участь дев'ять осіб і лише двоє не були професійними покеристами. Традиційно два місця залишили для покерних діячів, які зробили вагомий внесок у популяризацію покеру. Цими двома людьми стали Ісай Шейнберг та Метт Севідж.

З покер-про журі обирало між Браяном Растом, Джо Ар'є, Майклом Матусовим, Кеті Ліберт, Майклом Мізрахі, Бертраном Гроспельє та Лейном Флеком.

Члени Залу покерної слави, що нині живуть, визначали переможця за головними критеріями, а саме: гравець старше 40 років, грає добре проти відомих хайстейкс-гравців і роками показує хорошу (плюсову) гру.

Читати також: Американець Елі Елезра увійшов до Зали слави покеру

У результаті вибір журі припав на Лейна Флека, якого посмертно прийняли до лав Залу слави покеру. Покерист помер майже рік тому у віці 52-х років, уві сні, у своєму будинку.

Американець Лейн Флек встиг стати справжньою легендою покеру у США. За свою покерну кар'єру він виграв понад 5 080 000$ у живих івентах. Що стосується золотих браслетів Всесвітньої покерної серії, то у Флека їх шість.

Гравець із Південної Дакоти спочатку працював у карткових клубах Монтани. Потім Лейн вирушив підкорювати Лас-Вегас і зрештою досяг успіху на цій ниві. Найгучніші перемоги він зробив якраз наприкінці 90-х та на початку 2000-х.

Перший золотий браслет він отримав у 1999-му році в івенті WSOP за 3 000$, де заробив 224 400$. Найбільшу виплату в покерній кар'єрі в 577 720$ і останній (шостий) браслет Всесвітньої покерної серії він отримав на WSOP 2008 в івенті з Омахи вартістю в 1 500$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.