Ліки проти хвороби Паркінсона перетворили мешканця Італії в лудомана


В Італії стався цікавий випадок, пов'язаний з гральною індустрією. Ще у 2015-му році 60-річний мешканець Мілану подав до суду на компанію Pfizer, звинувативши її в тому, що ліки даного виробника зробили його лудоманом.

Чоловік приймав ліки цієї компанії протягом п'яти років, тому що страждав від хвороби Паркінсона.

Виявилося, що препарат під назвою Cabaser мав ряд побічних дій, які привели чоловіка до посиленого сексуального збудження і підвищеного інтересу до азартних ігор, хоча до цього (за його власними словами) він не цікавився подібними речами.

Читати також: Канадський хокеїст Евандер Кейн став банкрутом через свою лудоманію

Адвокат позивача повідомив, що ті п'ять років, протягом яких його клієнт брав ці ліки "ледь не зламали йому життя". Після перших місяців вживання препарату чоловік приохотився до азартних ігор настільки сильно, що не міг зупинитися.

Він використовував безліч одноразових кредиток (1 800 якщо бути точним) і втратив свою роботу після того, як викрав у компанії на яку працював близько 100 000€. За словами самого чоловіка, він думав, що у нього "поїхав дах".

Дану історію можна було б назвати вигадкою, якби не один цікавий факт: до 2007-го року на упаковці не було вказано ряд побічних ефектів, а сам препарат чоловік вживав якраз у період з 2001-го по 2006-й рік. Більш того, потерпілий звернувся до незалежних експертів, які ретельно вивчили препарат. Виявилося, що Cabaser дійсно міг викликати подібний побічний ефект.

Після тривалих судових розглядів Апеляційний суд Мілана встав на сторону позивача і постановив, що Pfizer Italia повинні виплатити італійському пенсіонеру 500 000€ грошової компенсації за фізичний і моральний збиток.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.