Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Лів Боері запустила новий подкаст

Лів Боері 2023

Подкасти дуже популярна річ, яка охоплює велику частину аудиторії. Популярність завдяки різноманітності тем, легкому доступу та можливості слухати в дорозі. Відомі покеристи також часто запускають свої подкасти і Лів Боері не стала виключенням в цьому плані.

Одна з найвідоміших покеристок оголосила про новий подкаст з промовистою назвою Win-Win.

Він має на меті запропонувати платформу для відкритих та захоплюючих розмов, які виходять за рамки покеру. Слухачів чекають змістовні дискусії про стійкість, подолання викликів і досягнення успіху в умовах жорсткої конкуренції.

Читати також: 100-річний покерист зіграв за одним столом з Манімейкером

Окрім своїх досягнень у покері, Борі відома своєю пристрастю до науки та здатністю доносити складні наукові концепції до громадськості.

Скільки грошей в живому покері виграла Лів Боері?
Скільки грошей в живому покері виграла Лів Боері?

За всю свою кар'єру в офлайн-івентах Лів Боері виграла 3 800 000$.

Гравцям у покер варто з нетерпінням очікувати на перший випуск Win-Win Podcast Boeree, оскільки першим гостем стане Моллі Блум. Поєднання цікавого погляду Блум на покер з високими ставками та власного досвіду Борі в цій грі зробить цю розмову обов’язковою для прослуховування фанатам покеру.

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі (1)
Україна Everlest Гуру
Гуру

легенда жіночого покера!!!

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.