Los Angeles Times: в Лос-Анджелесі не стати успішним художником, якщо не грати в покер

Приватні покерні вечори в Лос-Анджелесі

На початку року ми вже розповідали про світ підпільних покерних ігор Нью-Йорка. Й ось у відомій газеті Los Angeles Times вийшла цікава стаття про підпільні та приватні покерні ігри в Каліфорнії. Одна з героїнь матеріалу — художниця Сара Кім, яка переїхала до Лос-Анджелеса з Нью-Йорка, розповіла, що після свого переїзду з подивом виявила, що для швидкого кар'єрного зростання їй потрібно вчити правила холдему. Виявляється, покер - важлива частина світу сучасного мистецтва Лос-Анджелеса.

Як виявилось всі місцеві метці знайомляться та налагоджують контакти на приватних покерних іграх, на яких збираються: художники, галеристи, торговці мистецтвом та голлівудські зірки. Причому цій традиції вже десятки років. 

«Багато людей сприймають покер як гемблінг або форму ескапізму», — міркує колекціонер Джейсон Руссос. «Для нас це інструмент спілкування». 

А галерист Ерік Кім пояснює, що на багатолюдних вернісажах та галасливих арт-вечірниках важко про щось домовитися. Покерний стіл підходить куди краще: 

«Багатьом подобається стриманий і водночас розслаблений стиль спілкування за столом покеру». 

Ерік регулярно проводить «арти-ігри» у казино та підпільних клубах Лос-Анджелеса.

Цікаво, що у цього покерного арт-світу навіть є свій мейн івент — World Series of Art Poker. Щороку (під наглядом натовпу охоронців) гру збирають під час так званої Frieze Week — тижня, коли до Лос-Анджелеса прилітають представники найбільших галерей, топові художники та колекціонери-хайроллери. Ці ігри відвідують й покерні зірки - минулого року в хедз-апі зустрілися Джейсон Кун та художник Паркер Іто. Бай-ін у Головному турнір складає 500$, а доступ тільки на запрошення. У різні роки у турнірі грали Леонардо ДіКапріо, Тобі Магуайр, Джек Блек та телеведуча Еллен Дедженерес.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.