Louis Vuitton презентували покерний набір за 24 000$

Louis Vuitton

В основному покер доступний для всіх верств населення. Навіть той, у кого зовсім немає грошей, може грати безкоштовні фріроли і не вкладати при цьому ні копійки.

Але іноді покер стає предметом розкоші і дорогої розваги для багатих людей. Для таких верств населення Louis Vuitton презентували своє нове творіння: покерний набір за 24 000$.

Саме таку вартість модний бренд визначив для свого покерного набору. Можливо, Ден Білзерян, вже готується здійснити покупку цього товару.

Бум онлайн-покеру надихнув люксовий бренд

У зв'язку з карантином зросла популярність онлайн-покеру. Багато людей опинилися будинки на самоізоляції і для них покер став доступним способом розваги. З кінця березня в пошуку Google різко зросла частота запиту "як грати в покер".

Гра набуває новий виток популярності за рахунок прибуття новачків в покерну індустрію. Це відбувається одночасно з підвищенням активності з боку вже існуючих шанувальників.

Читати також: 8 божевільних фактів про Дена Білзеряна

Louis Vuitton може отримати вигоду з продажу покерной продукції, але це далеко не єдина компанія, яка запрацює на покері. Покерний набір середньої вартості, як правило, коштує десь в районі 100$ або більше, але є варіанти і дорожче для власників великих банкролів.

Ювелірний бренд Cartier за ціною вступного внеску на WSOP Main Event (10 000$) продасть вам покерний набір на 360 фішок. На додаток до повного набору фішок ви отримуєте дві колоди карт, гральні кубики і дерев'яну коробку із золотою обивкою.

Cartier

Таким чином, дорогий набір від Louis Vuitton не єдиним в своєму роді. Це означає, що така продукція користується попитом і її купляють багаті люди для гри в покер. Чи доводилося вам в житті грати в покер дорогими наборами?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.