Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Louis Vuitton презентували покерний набір за 24 000$

Louis Vuitton

В основному покер доступний для всіх верств населення. Навіть той, у кого зовсім немає грошей, може грати безкоштовні фріроли і не вкладати при цьому ні копійки.

Але іноді покер стає предметом розкоші і дорогої розваги для багатих людей. Для таких верств населення Louis Vuitton презентували своє нове творіння: покерний набір за 24 000$.

Саме таку вартість модний бренд визначив для свого покерного набору. Можливо, Ден Білзерян, вже готується здійснити покупку цього товару.

Бум онлайн-покеру надихнув люксовий бренд

У зв'язку з карантином зросла популярність онлайн-покеру. Багато людей опинилися будинки на самоізоляції і для них покер став доступним способом розваги. З кінця березня в пошуку Google різко зросла частота запиту "як грати в покер".

Гра набуває новий виток популярності за рахунок прибуття новачків в покерну індустрію. Це відбувається одночасно з підвищенням активності з боку вже існуючих шанувальників.

Читати також: 8 божевільних фактів про Дена Білзеряна

Louis Vuitton може отримати вигоду з продажу покерной продукції, але це далеко не єдина компанія, яка запрацює на покері. Покерний набір середньої вартості, як правило, коштує десь в районі 100$ або більше, але є варіанти і дорожче для власників великих банкролів.

Ювелірний бренд Cartier за ціною вступного внеску на WSOP Main Event (10 000$) продасть вам покерний набір на 360 фішок. На додаток до повного набору фішок ви отримуєте дві колоди карт, гральні кубики і дерев'яну коробку із золотою обивкою.

Cartier

Таким чином, дорогий набір від Louis Vuitton не єдиним в своєму роді. Це означає, що така продукція користується попитом і її купляють багаті люди для гри в покер. Чи доводилося вам в житті грати в покер дорогими наборами?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.