Прихільники змішаних ігор зібралися у Вегасі у рамках другого випуску PGT Mixed Games

PGT Mixed Games II: Чемпіонат зі змішаних ігор

Серія PGT Mixed Games вперше дебютувала в лютому цього року. Завдяки вражаючій явці прихильників змішаних покерних ігор організатори PokerGO Tour швидко почали планувати PGT Mixed Games II на цю осінь. І ось 5 жовтня стартував другий випуск чемпіонату зі змішаних ігор, який складатиметься з дев'яти турнірів і триватиме до 14 жовтня. У програмі фестивалю події з різними форматами та бай-інами від 5 000$ до 25 000$. На цю хвилину відіграли вже перші три турніри і за всіма ознаками, друга ітерація PGT Mixed Games стане не менш успішною ніж перша.

Відкривав серію турнір 10 000$ H.O.R.S.E. (турнір, в якому по черзі грають раунди в Limit Hold'em, Limit Omaha Hi-Lo, Razz, Stud та Stud Hi-Lo). Пограти у такому форматі виявили бажання 72 гравці, 11 з яких потрапили у призи. Щоб визначити чемпіона, знадобилося два дні гри і в підсумку їм виявився американець Девід Фанкхаузер. За свою перемогу він отримав 187 200$. 4-те місце у цьому турнірі посів інший амереканець - Чіно Рім, який й став переможцем наступної події.

Рім підтвердив свої зазіхання на звання найкращого гравця PokerGO Tour 2023 року, перемігши у турнірі 10 000$ Big Bet Mix (турнір, в якому змішано відразу 8 видів покеру). Рім переміг поле з 57 входів таі заробив 171 000$. Це був 10-й фінальний стіл 43-річного покериста в цьому році, та сьомий за останні три тижні. Перші п’ять він здобув під час нещодавнього фестивалю Poker Masters.

Ну а в третьому турнірі, у міксі з десяти ігор з бай-іном 5 100$, взяли участь 72 учасники, створивши призовий фонд у розмірі 360 000$. Найбільшу частку цього фонду отримав Девід Проціак, який отримав за перемогу 93 600$. Ця перемога не потрапила навіть до п'ятірки найбільших турнірних виграшів Проціака, адже за свою кар'єру власника браслета WSOP вже заробив понад 2,1 мільйона доларів.

Варто відзначити також що змагання PGT Mixed Games входять у розклад PokerGO Tour, а його призери та переможці одержують відповідні бали до рейтингу «Найкращого гравця року».

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.