Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Людовик Гейліх переміг у івенті WPT Mix-Max Turbo на PartyPoker

Людовик Гейліх

Основні турніри серії WPT World Championship Online 2020 на PartyPoker вже завершились, хоча відомі покеристи продовжують вигравати на сайд-івентах WPT WOC.

В одному з таких турнірів вартістю 2 100$ і з гарантованими призовими 150 000$ виграв член команди професіоналів PartyPoker, ігри з Великобританії Людовик Гейлих.

За перемогу в нокаут-турнірі WPT Mix-Max Turbo Людовик Гейліх заробив 20 900$, проте більше призових в 23 680$ він заробив за вибивання своїх опонентів.


Читати також: Оле Шеміон став раннер-апом турніром хайроллерів на WCOOP 2020

В цій події зібралось 69 входів, з-за чого оверлей турніру склав 12 000$. У призи івенту (не рахуючи баунті) потрапило лише 9 покеристів, а мінімальна виплата склала 2 966$.

Ранер-апом став ігроком з Австрії, що грає під прапором Мальти Даниель Резаї, який отримав 20 880$ + баунті 3 870$ за 2-ге місце.

На третьому місці з виплатою 31 440$ (зокрема баунті 10 560$) зупинився відомий хайролер з Росії Артур Мартиросян.

Також за фінальний стіл потрапив росіянин Арсеній Малінов, який заробив 3 240$ і ще 3 120$ баунті на сьомому місці.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.