Маданжіев Vs. Салас: який з переможців МЕ WSOP 2020 головніший?

Маданжіев Vs. Салас

Стати володарем золотого браслету WSOP - щось особливе, до чого прагне кожен покерист. Тим більше, коли мова йде про перемогу в Мейн івент Світової серії покеру.

У 2020 році обставини склалися так, що WSOP проходив в онлайні. Переможцем Головної Події став Стоян Маданжіев, якому дістався золотий браслет чемпіона, а також 3 904 000$.

Читати також: Покерний влогер виграв браслет WSOP на автомобільній стоянці

Організатори Світової серії покеру вирішили, що одна Головна подія це добре, а дві - ще краще. Тому в грудні провели ще один Мейн Івент з додатковим 1 000 000$ для чемпіона.

Спочатку Даміан Салас з Аргентини, став переможцем міжнародної частини турніру, яка проходила в GGпокерок. Відразу після закінчення івенту Cалас став багатшим на 1 550 000$.

Попереду на нього чекав фінальний хедз-ап за браслет в Лас-Вегасі проти переможця американської частини. Цей хедз-ап Салас виграв і отримав додатковий один мільйон доларів, а також золотий браслет.

Чия перемога важливіша?

Ще перед тим як додатковий Мейн Івент відбувся, Стоян Маданжіев розкритикував організаторів. Після того, як Салас став чемпіоном Мейн Івенту, болгарин взявся відстоювати свої права ще сильніше. Стоян Маданжіев запропонував порівняти дві Головних Події:

МЕ WSOP, в якому чемпіоном став Салас:

 • Бай-ін: 10 000$
 • Оголосили в останній момент
 • Два фіналістт не змогли зіграти за фінальним столом
 • Турнір дограли в 2021 році
 • Переможець отримав 2 500 000$
 • Подія зібрала 1 400 входів
 • У переможця було 20 днів на підготовку
 • У Мейні було два хедз-апи

МЕ WSOP, в якому чемпіоном став Маданжіев:

 • Бай-ін: 5 000$
 • За перемогу Маданжіев отримав 3 900 000$
 • Подія зібрала 6 000 входів
 • У турніру була класична структура, яка надавала рівні можливості для всіх.

Після такого порівняння неозброєним поглядом видно, що перемога Маданжіева більш значуща. У мережі зараз йдуть активні обговорення з приводу слів Маданжіева, при чому деякі підтримують покериста, а деякі відверто розкритикували.

З тих, хто не згоден з Маданжіевим - коментатор WSOP Норман Чад. Чад заявив наступне:

«Я не сперечаюся, ти отримав дуже складну перемогу в онлайн-версії Мейн Івент, яка дійсно вражає. Але ти намагаєшся порівняти речі, які не можна порівнювати»

Коментар Нормана Чаду не вніс ніякої ясності і все одно незрозуміло, кого ж вважати Головним переможцем Головної події. Деякі покеристи в коментарях запропонували провести хедз-ап між Маданжіевим і Саласом для визначення чемпіона.

Болгарин зазначив, що згоден на такий сценарій, навіть без додаткових призових. Навряд чи організатори погодяться провести ще один хедз-ап, тому що вийде цілих три Мейн Івенти і все стане ще більш заплутаним.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.