Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Майк Ліа став чемпіоном турніру Global Million$

Майк Ліа 2020

Майк Ліа входить в десятку найприбутковіших покеристів Канади. За всю свою кар'єру в живих турнірах Майк виграв близько 8 000 000$. Його найкращим результатом (1 047 000$) стало друге місце в турнірі Seminole Hard Rock Poker Open в 2014 році.

В онлайні результати Майка скромніше, але там він виступає теж успішно. У неділю Ліа зіграв у фінальному дні Global Million$ на GGпокерок і виграв його.

Перемога в Global Million$

Global Million$ – турнір-мільйонник в покер-румах мережі GG Network. Гарантія в ньому 1 000 000$, а флайтові вхідні дні йдуть протягом всього тижня. Через горнило кваліфікацій в фінал відібрались найсильніші, серед яких був і канадський хайролер Майк Ліа.

Читати також: Турніри в покер-румах GG Network проходять з великими оверлеями

У топ-4 виявилося відразу чотири канадських гравця, але тільки одному з них вдалося здобути перемогу. Майк Ліа виграв титул чемпіона і забрав призові 132 000$. Серед онлайн-перемог ці призові стали одними з найбільших в його кар'єрі.

Global Million$

Перемога в турнірі збіглася зі святкуванням дня батька в сім'ї Майка Ліа. Свій тріумф Майк відсвяткував з однорічним сином і дружиною, а також повідомив про те, що сім'ю чекає поповнення.

«Це був особливий День Батька для мене в неділю. Я провів день зі своєю чудовою дружиною і сином, якому недавно виповнився рік.

У мене був один з моїх найбільших онлайн-виграшів і ми повинні оголосити про майбутню появу дівчинки!»

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.