Майк Ліа зайняв четверте місце в чемпіонському івенті WPT з Омахи

Майк Ліа 2020

У вівторок стали відомі результати другого чемпіонського турніру WPT. Івент за традицією проходив у трьох різних рівнях бай-інів, а найбільше уваги привернула найдорожча версія: за 3 200$.

Найтитулованішим гравцем за фінальним столом був Бенні Гласер. В його активі три золоті браслети WSOP і безліч інших нагород. За іронією долі Бенні вилетів вже в другій роздачі фіналу проти Пареш Доши.

Трохи далі в призах пройшов канадський хайролер Майк Ліа. Практично весь турнір Майк грав в тайтовому стилі і з акуратною стратегією, але все одно нарвався на кулер. Останньою роздачею для Майка стала роздача, в якій він зібрав по флопу молодший сет, а його суперник посилився фул-хаусом по терну і вибив з гри Ліа на четвертому місці. За свій результат Майк отримав 76 700$ призових.

Читати також: Даніель Негреану і Дуглас Полк зіграють хедз-ап баттл

На третьому місці гру покинув міцний регуляр Ласіо "omaha4rollz" Буйтас. У двох невдалих роздачах проти Манзано Ласіо втратив практично весь свій стек і незабаром зовсім покинув гру.

В хедз-ап Алекс Манзано і Пареш Доши вийшли зі стеками більше сотні великих блайндів. Це дозволило їм грати не поспішаючи з акуратною стратегією. У якийсь момент суперники домовилися поділити призові, але за правилами боротьба повинна була продовжитися як мінімум за 100 000$ чемпіону.

І вона продовжилася, після чого фіналісти боролися ще більше години. В результаті Манзано пішов в олл-ін з сетом проти двох пар Пареш і ні флоп ні терн не підсилили Доши. Алекс Манзано виграв роздачу і став чемпіоном WPT.

Результати WPT #02 Omaha Championship

WPT #02 Omaha Championship

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.