Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Майк Макдональд готується стати шаховим гросмейстером за 4 000 000$

Майк Макдональд 2020

Всі в покерному співтоваристві знають про те, як Майк Макдональд любить битися об заклад. У його житті було дуже багато суперечок на гроші, з останнього: баскетбольне парі. Майк показав відмінний результат за кидками зі штрафних і забрав шестизначні призові.

Зробити це було зовсім непросто, адже забити 90 штрафних поспіль з 100 може далеко не кожен професійний баскетболіст. А Майк зміг після наполегливих тренувань і тепер готується до нового парі.

Нова суперечка полягає в тому, що покерист готується стати шаховим гросмейстером. Макдональд звик ставити собі амбітні цілі і шахи не стали винятком.

Читати також: Макс Сільвер програв Джону Джуанді 25 000$ в спортивному парі

Є одна цікава поправка: це парі не буде обмежене за термінами: на його виконання у Майка є вся решта життя. Майк готовий почати тоді, коли знайде людину, яка погодиться поставити 1 до 10 - 400 000 $.

Якщо покеристу вдасться стати гросмейстером, то він стане багатшим на 4 000 000$. Якщо не вдасться - людина, яка в нього не вірить отримає від Майка 4 мільйони. Всі розуміють, що суперечка ця за часом тривала і Майк готовий заплатити передоплату на випадок, якщо не встигне стати гросмейстером за життя.

Така пропозиція викликала великий інтерес з боку покерного співтовариства. На сторінці Макдональдва в Твіттері вже встигли поцікавитися деталями парі Біл Перкінс, Ден Сміт та інші.

Експерти з шахів вважають, що на таку серйозну справу піде як мінімум 10 років. Поки що Макдональд шукає людину, яка погодиться на парі, а вже потім можна буде оцінювати шанси покериста.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.