Майк Матусов погрожував дівчині кулаками після вильоту із WSOP Online

Майк Матусов 2020

В покерному світі Майку Матусову вже давно дали прізвисько "Mouth", через те, що він часто не думає про що говорить і провокує скандали. Найчастіше це трапляється в живих турнірах, але в нинішніх реаліях для чергового скандалу Матусова підійшов і онлайн-турнір.

Суть конфлікту

Майк зареєструвався в фрізауті WSOP Online 2020 за 1 000$, але грав в ньому недовго. Вже через дві роздачі професіонала вибив з турніру гравець з ніком "wolverine17".

У цей час у Матусова проходив стрім на Ютубі і після вильоту він не стримував себе. На адресу wolverine17 відразу ж посипалися образи і Майк пообіцяв нокаутувати свого кривдника.

«Я запам'ятав нік цього гравця і я обов'язково з'ясую, хто він. Планую зустрітися з ним особисто і відправити його в нокаут. Не вірите мені? Самі все побачите», - заявив на стрімі Матусов.

Складнощі пошукам Матусова додавало те, що під час Світової серії покеру, покер-рум WSOP.com вирішили відключити чат. Це було зроблено з метою забезпечення безпеки учасників турніру.

Читати також: Майк Матусов: «Губернатор Невади, арештуйте мене, я не ношу маску!»

Майк в свою чергу поскаржився на те, що немає можливості вести діалог з суперниками в чаті. Також він пообіцяв винагороду 50$, тому, хто дізнається ім'я гравця з ніком wolverine17.

Несподівана розв'язка

Один з підписників Матусова повідомив йому, що насправді його злісний ворог не чоловічої, а жіночої статі. Майк порадив дівчині, яку до речі звуть Меган Мілберн, дотримуватися покерного етикету.

Меган Мілберн 2020

Меган ввічливо відповіла "Mouth", що вибила його з турніру не спеціально, але в наступний раз може зробити це з особливим задоволенням. В результаті Майк повідомив, що вибачився перед дівчиною за свою негарну поведінку.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий