Майкл Постл не заплатив своїм адвокатам і ті відмовилися його захищати


Коли суд відхилив позов 88 гравців у справі про передбачуване шахрайство американського гравця Майкла Постла, то покерної спільноти здалося, що ця гучна історія близька до свого завершення.

Днями стало відомо, що адвокати Майкла Постл відмовилися надалі представляти його в суді через "невиконаних зобов'язань з боку клієнта".

До цієї ситуації обвинувачений в шахрайстві Постл здивував усіх, коли подав зустрічний позов на своїх "обвинувачів", серед яких були такі імениті покеристи як Джо Інграм, Вероніка Брілл, Дуглас Полк, Джонатан Літтл, Даніель Неграну, а також Філ Гальфонд. У цьому позові Майкл Постл вимагав від своїх кривдників просто космічну суму в розмірі 330 000 000$.

Про те, що адвокати Постль відмовилися представляти його в суді повідомив інший адвокат, який представляв в суді "постраждалих" від передбачуваного шахрайства Майкла гравців.

Адвокат Моріс Верстандіг опублікував на своїй сторінці в Твіттері фотографію заяви в підтримку клопотання прокурора про його звільнення з посади адвоката, при цьому не залишивши жодних коментарів:


Як бачите, клопотання було подано 8 грудня. У ньому говориться, що "клієнт не виконав письмову угоду між фірмою і клієнтом, і в цьому випадку зв'язок між клієнтом і адвокатом припинилася". Інші експерти-адвокати стверджують, що подібне відбувається лише тоді, коли клієнт не оплачує адвокатам їхні послуги.

Проте, позов Майкла на 330 000 000$ нікуди не подівся, але Постл очевидно не усвідомлює, що без хороших правозахисників, які вели справу від початку до кінця – він навряд чи успішно реалізує задумане.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.