Майкл Постл повинен виплатити Вероніці Брил 27 000$

Вероніка Брил 2021

Нагадаємо, що американські суди виправдали дії Макла Постла у справі про шахрайство. Більшість покеристів виявилися незгодні з таким рішенням, але на цьому справа не закінчилася.

Американцеві було мало перемоги в суді і він вирішив підготувати позов за наклеп. Але сварка з адвокатами завадила йому виграти цю справу. Про те, що адвокати Постла відмовилися представляти його в суді повідомив інший адвокат, який представляв в суді "постраждалих" від передбачуваного шахрайства Майкла гравців.

Адвокат Моріс Верстандіг опублікував на своїй сторінці в Твіттері фотографію заяви в підтримку клопотання прокурора про його звільнення з посади адвоката, при цьому не залишивши жодних коментарів.

Фото заявления

Зрештою, Майкл проігнорував всі судові засідання і американська феміда задовольнила позов Вероніки Брилл. Тепер Майкл повинен відшкодувати їй 27 000$.

На тлі цих новин журнал Rounder Life опублікував на своєму веб-сайті анонімну статтю з «власним незалежним розслідуванням». Журнал стверджує, що вінрейт шахрая далеко не такий високий, як передбачалося раніше. Це поставило під сумнів один з найбільших покерних скандалів останнього десятиліття.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.