Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Майкл Постл повинен виплатити Вероніці Брил 27 000$

Вероніка Брил 2021

Нагадаємо, що американські суди виправдали дії Макла Постла у справі про шахрайство. Більшість покеристів виявилися незгодні з таким рішенням, але на цьому справа не закінчилася.

Американцеві було мало перемоги в суді і він вирішив підготувати позов за наклеп. Але сварка з адвокатами завадила йому виграти цю справу. Про те, що адвокати Постла відмовилися представляти його в суді повідомив інший адвокат, який представляв в суді "постраждалих" від передбачуваного шахрайства Майкла гравців.

Адвокат Моріс Верстандіг опублікував на своїй сторінці в Твіттері фотографію заяви в підтримку клопотання прокурора про його звільнення з посади адвоката, при цьому не залишивши жодних коментарів.

Фото заявления

Зрештою, Майкл проігнорував всі судові засідання і американська феміда задовольнила позов Вероніки Брилл. Тепер Майкл повинен відшкодувати їй 27 000$.

На тлі цих новин журнал Rounder Life опублікував на своєму веб-сайті анонімну статтю з «власним незалежним розслідуванням». Журнал стверджує, що вінрейт шахрая далеко не такий високий, як передбачалося раніше. Це поставило під сумнів один з найбільших покерних скандалів останнього десятиліття.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.