Майже друзі Оушена: пара з Флориди склеїла два програшні лотерейні квитки, щоб забрати $1М

Лотерейна афера

Пара мешканців Флориди дуже хотіла заробити гроші й бажано простим шляхом. Тож можливо надивившись на пригоди героїв фільму "11 друзів Оушена" вирішили влаштувати власну аферу. Кайра Ендерс та Дакота Джонс вирішили склеїти дві частини від різних програшних квитків, так чином, щоб підробити виграшний, який на їхню думку мав принести їм 1 мільйон доларів.

Підробив квиток Кайра відвідала офіс лотереї Флориди у місті Пенсаколі, щоб спробувати здобути приз. Співробітники лотереї відразу побачили, що їм пред'явили несправжній квиток, але не подали вигляду та попросили Ендерс підписати форму заяви, щоб вони змогли "Обробити виграш".  

Через шість днів Ендерс зателефонувала в лотерею Флориди й запитала, що з її призом. Її відповів співробітник правоохоронних органів, який під виглядом працівника лотереї попросив її зустрітися з ним, щоб вирішити питання з документами, а коли Ендерс та Джонс прибули, їх заарештували для допиту.

За словами Ендерс, квиток випадково розірвався на частини, тож вони склеїли його скотчем. Але її напарник Джонс розповів іншу історію, більш фантастичну. Він розповів, що вони з Ендерс начебто на прогулянці побачили одну половину лотерейного квитка, а другу знайшли приблизно за 50 метрів.

У підсумку Ендерс та Джонса заарештували, але випустили під заставу.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
olegoik
Без статусу

Інколи просто вражений інтелектуальним рівнем жителів США))

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.