Макс Сільвер програв Джону Джуанді 25 000$ в спортивному парі

Ченс Корнут 2020

Рівно рік тому Макс Сільвер і Джон Джуанда уклали спортивне парі. Згідно спору покеристів в планах Макса було через рік зробити 20 підтягувань. При тому, що на той момент у нього були проблеми із зайвою вагою і підтягнутися він міг лише один раз.

Як це прийнято у азартних людей, така мета була підкріплена грошовою мотивацією. У разі перемоги Сільвер крім гарної фізичної форми отримав би ще 25 000$ від Джуанди, але сталося інакше.

Починалося для Сільвера все дуже важко. Для початку перші пів року покерист худнув, для того щоб привести себе хоч в якусь форму. У січні цього року пройшло рівно 6 місяців після укладення парі. На цей момент Сільвер міг зробити лише три підтягування.

Читати також: Гроспельє програв спір Хольц і зіграв покерний турнір наосліп

Але потім сталася епідемія коронавірусу, яка змусила багатьох людей сидіти цілодобово вдома. Це зіграло на руку Максу і він став більш посилено тренуватися. В результаті покерист довів максимальну кількість підтягувань до сімнадцяти, але цього все одно було мало, так як потрібно було 20.

У червні 2020 го року настав вирішальний час для результатів парі. У призначений час Макс підійшов до перекладини ... але зміг зробити лише 18 підтягувань.

Таким чином, для досягнення мети Сільверу не вистачило всього двох підтягувань. Покерист залишився задоволений результатом незважаючи на поразку, так як його фізична форма за цей час помітно краще.

Ченс Корнут 2020

Що стосується 25 000$, то цю суму Макс відправить на благодійність. Джон Джуанда зазначив старання Сільвера і був здивований результатом в 18 підтягувань, адже на початку парі він абсолютно не вірив в те, що його опонент зможе домогтися чогось серйозного.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.