Марія Хо: «Як стати успішним на WSOP 2024? Багато спати та не відволікатися на телефон»

Марія Хо WSOP

За кілька тижнів до старту 54-го випуску Світової серії покеру (WSOP) Марія Хо дала інтерв'ю, в якому згадала найбільш пам'ятні моменти з попередніх серій та дала поради що до того, як підготуватися до цьогорічного фестивалю.

Який момент у WSOP та найбільше запам'ятала?

«О, їх було так багато. Одним із моментів, який мене вразив, була гра зі сліпим гравцем. В нього був партнер, який дивився карти, а потім пошепки розповідав гравцю про кишенькові карти, флоп і все інше. Цей момент був для мене таким крутим. Фактично це показує, що в покер можуть грати всі. І ця людина грала того дня дуже добре. Вони мене так вразили. Навіть попри те, що були деякі елементи, до яких вони не мали доступу, наприклад, не могли прочитати вираз обличчя опонента та його телзи.

Цей момент підкреслив, що покер — це гра, яка об’єднує всіх. Незалежно від ваших обставин, у вас є шанс перемогти, і у вас є шанс перемогти найкращих. І це та гра, в якій кожен хотів би взяти участь».

Як гравцям готуватись до WSOP цього літа?

«Я вважаю, що в першу чергу гравці повинні зосередитися на своєму розпорядку дня. А головне в цьому забезпечити собі достатньо годин сну. Я вважаю, що сон є дуже важливим. 

Також важливо завершувати усі справи перш ніж почати грати. Ви повинні пам’ятати, що в найкращому випадку ви сидітимете за покерним столом до 12 годин. Отже, ви повинні переконатися, що все, що вам не потрібно бігти кудись ще у цей проміжок часу. 

Також коли ви берете участь у турнірі, ви повинні бути зосередженими. Відкладіть телефон. Він легко відвертає вашу увагу. Я не можу передати вам, скільки речей втрачають люди, коли дивляться вниз на свої телефони замість того, щоб звертати увагу на те, що відбувається за столом.

Крім того, треба дуже уважно ставитися до їжі, яку ви їсте під час гри. Треба віддавати перевагу високоенергетичним продуктам, які дають сили протягом дня».

Яка твоя найочікуваніша подія цьогорічного WSOP?

Тут все дуже просто - звичайно ж Main Event. Але у розкладі багато й інших крутих і різноманітних подій, у які ви не зможете грати щодня. Мені подобається турнір $10K Dealer choice. Але головна подія WSOP є надзвичайною. Попри те, що я брала участь в цьому турнірі вже 11 разів, я все що хвилююсь кожного разу, коли сідаю за стіл. Я нервую так, як не перед жодним іншим турніром протягом року. Я не можу пояснитидо цього. Я вважаю, що WSOP Main Evetn – це найбільш пам’ятна подія року.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.