Марія Хо зупинилась за кілька кроків від виграшу свого першого браслету WSOP

Марія Хо на WSOP Paradise

За свою видатну кар'єру 40-річна Марія Хо оформила 8 виходів на фінальні столи турнірів WSOP, але жодного разу не зуміла виграти омріяний браслет Світової серії. Черговий шанс виправити цю ситуація зірка шоу "Game of Gold" отримала в турнірі WSOP Paradise 1 500$ Mystery Millions, в якому розігрувався другий браслет серії (нагадаємо, що на перший претендував українець Ренат Богданов). 

Марія Хо вийшла за фінальний стіл із чіплідерським стеком, та впевнено крокувала до своєї мрії. Один за одним вона власноруч вибила п'ятьох опонентів:

  • 9️⃣ Хенсуп Кіма (Південна Корея), який опинився в авто олл-іні і програв з КТ проти К5.
  • 8️⃣ Легенду Давіді Китая (Бельгія), який програв коїн-фліп з АКs проти 88 за банк 34 ВБ.
  • 7️⃣ Гравця з Індії Картик Веда, який прграв виставлення з KQ проти А9 за банк 22 ВБ.
  • 6️⃣ Томаса Сантерна (Франція), який програв коїн-фліп з АК vs TT за банк 43 ВБ.
  • 5️⃣ Дрю Скотта (Канада), який програв чергове виставлення з AQ vs KJs, банк 30 ВБ - на рівері прийшов король.

Перед початком 4-max Хо накопичила стек у 41 ВБ, в той час як у решти гравців у сумі було лише 27, але саме в цей момент полоса вдач Марії закінчилась. Спершу вона програла виставлення на 22 ВБ з А3 проти KJ Макса Пінолла (США), а потім не витримала ще в одному виставленні на 36 ВБ з 44 проти A9o Джина Хун Лі (Південна Корея). У підсумку Марія залишилась з крихтами від свого стеку і завершила змагання на третьому місці (+200 00$). Перемогу у турнірі та заповітний браслет здобув Джин Хун Лі, який також поповнив свій рахунок на 420 000$. Друге місце та 257 100$ дісталися Максу Пінолла.

Серед інших результатів турніру варто відзначити черговий успіх Раяна Чамаса, який посів 12-те місце та зоробив 33 000$.Це вже другий поспіль діпран Чамаса після того, як він розірвав стосунки з GGPoker. Також в призи портапив і Філ Хельмут (30 місце та 17 600$ призових), про що він розповідав ще на старті серії.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.