Мартіна Кабрхеля звинувачують у маркуванні карт на WSOP

На турнірах Всесвітньої покерної серії майже щоразу виникають різноманітні скандали, пов'язані з відомими покеристами. Найчастіше такі ситуації виникають через божевільні витівки гравців, або підозри у нечесній грі.

Подібна історія трапилась і на цьогорічній серії WSOP 2023 і пов'язана вона з іменем популярного чеського покериста Мартіна Кабрхеля. Днями він зумів потрапити за фінальний стіл івенту WSOP 2023 Event #40: 250 000$ Super High Roller, де заробив вражаючу виплату в 2 279 030$ за третє місце.

Проте, вже зараз покериста звинувачують у тому, що він якимось чином помічав карти під час гри в івентах WSOP. При цьому, ці звинувачення лунають від не аби кого, а від популярних покеристів з хорошою репутацією.

Якщо ви не знали!
Якщо ви не знали!

Свій бест-кеш у покерній кар'єрі чеський покерист Мартін Кабрхель оформив в 2018-му році в турнірі суперхайролерів вартістю в 100 000€ на WSOPE. Тоді він здобув свій перший браслет Всесвітньої покерної серії, а також 2 624 340€ призових.

Звинувачення Мартіна Кабрхеля в шахрайстві на івентах WSOP

Все почалось із допису в Твітері від Ендрю Робла, який написав, що Мартін Кабрхель робить будь-які турніри на ВСОП нецікавими, оскільки він мухлює. Робл заявив, що бачив як Кабрхель помічає карти і висловив своє здивування тому факту, чому чеського хайролера досі на забанили на WSOP.

Це могло б мати вигляд ображеного спічу покериста, який не потрапив у призи хайролерського турніру, якби Робла не підтримало ще декілька іменитих гравців на кшталт Ченса Корнута та Дена Сміта. Останній, до речі, таки зумів потрапити за фіналку івенту WSOP за 250 000$. Навіть Філ Хельмут, який зазвичай утримується від коментарів стосовно подібних скандалів, заявив, що "почуває себе некомфортно", граючи за одним столом із Мартіном Кабрхелем.

Реакція від чеського хайролера не забарилась і він опублікував у своєму Твітері лонгрід зі своєю власною версією подій

«Вчора Ендрю Робл опублікував у твіттері звинувачення в тому, що я помічаю карти та шахраюю в покерних турнірах. Я був шокований тим, як швидко люди сприйняли це як правдиве, чисте твердження без жодних доказів і почалася медійна хуртовина, в якій мене зображують шахраєм. Ви можете звинуватити мене в поганих манерах, невдалих жартах, повісити на мене черговий ялик, послатись на мій аутизм, ви можете назвати мене скалкою в дупі, але назвати мене шахраєм – це нонсенс» – написав покерист

Мартін додав, що подібні публічні звинувачення вкрай негативно впливають на його репутацію та пригрозив судовим позовом всім, хто на його думку зводить на нього наклеп. Покерна спільнота поділилась на два табори, де перші (навіть безліч маловідомих гравців) заявили, що Мартін мухлює, а другі назвали ці звинувачення безпідставними. Деякі покеристи опублікували в коментарях відео, які на їх думку підтверджують шахрайські мотиви чеського хайролера

Проте, навіть з цими відео не можна підтвердити чи спростувати всі вищеперераховані звинувачення. Представники WSOP, в свою чергу, запевнили, що під час гри на їх турнірах застосовують спеціальні протоколи безпеки, які практично унеможливлюють будь-які шахрайські дії. Проте, представники серії все одно розпочали внутрішнє розслідування. Що стосується Карбхеля та Робла, Мартін заявив про те, що Ендрю слід неодмінно чекати на судовий позов.

WSOP.com
США Доступно для гравців з вашої країни
2.8 / 5.0
Непогана
репутація
від cardmates.ua
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.