Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Мартиросян обіграв Бодяковського в хедз-апі МЕ SCOOP AfterParty

Мартиросян обіграв Бодяковського

Мейн Івент SCOOP AfterParty зібрав 327 входів за 5 200$. Призова зона вмістила в себе 41 місце і у кожного з цих гравців було велике прагнення перемогти.

Вся наша увага під час фінального столу була направлена на Микиту Бодяковского і Артура Мартиросяна. Два покер-про були в дев'ятці фіналістів і мали великі шанси на успіх.

Читати також: На PokerStars пройде Bounty Builder Turbo Series

Ці шанси підтвердилися після того, як в хедз-ап вийшли саме вони: Бодяковський і Мартиросян. Хайролери вирішили поділити призові і Мартиросян отримав 265 000$, а Бодяковський - 267 000$. На момент укладення угоди у Бодяковського в стеці було 52 000 000 фішок, а у Мартиросяна - 29 000 000.

Після успішної угоди, обидва покериста продовжили гру, поки у одного з них не виявилися всі фішки турніру. Переможними картами для Артура стали А-10, з якими він обіграв А-9 Бодяковського.

За фіналкою також зіграв ще один відомий хайролер: Даніель Дворесс. Канадцеві не вдалося зайняти високе місце в фіналі і його результатом стало восьме місце і виграш 42 000$.

Результати Мейн Івенту SCOOP AfterParty

Мейн Івент SCOOP AfterParty

Запис фінального столу

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.