Мартіросян обіграв Хольца в хедз-апі турніру SCOOP 2020

Артур Мартіросян 2020

Ім'я Артура Мартіросяна все частіше з'являється в покерних новинах. Цього року mararthur1 помітно додав і показує вражаючі результати в онлайн-покері.

На минулій серії Poker Masters на PartyPoker Артур не пропустив практично жодного турніру хайролерів. Його результатом стало 11 потраплянь в ITM, серед яких три других місця і кілька фінальних столів.

Гонку за перше місце в загальному лідерборді росіянин програв лише Александросу Колоніасу. До останнього моменту Мартиросян йшов лідером в загальному заліку, але в фіналі Колоніас обігнав його на 140 очок.

SCOOP і нова перемога

3 травня на PokerStars стартував турнір SCOOP-17-H за 10 300$, в якому за столами зустрілися хайролери з різних країн. Івент тривав два дні і за підсумками першого ігрового дня чіплідером був Артур "mararthur1" Мартиросян.

Загальний призовий фонд 1 240 000$ розділили між собою 15 учасників, які зуміли потрапити в зону ITM. Микита Бодяковський ризикував стати баббл-боєм, але зумів виграти мінімальні призові 22 000$ за 15-е місце. Слідом за ним івент покинув амбасадор PartyPoker Патрік Леонард на чотирнадцятому місці.

У топ-11 увійшли такі відомі покеристи, як Йоріт Ван Хоф, Федір Хольц, Руї Ферейра, Андрас Немет та інші. У фінальний ігровий день Артур підтвердив свій статус чіплідера і впевнено йшов до перемоги.

У фіналі нас чекало цікаве протистояння між Хольцом і Мартиросяном. Хедз-ап почався з переваги Мартиросяна, але незабаром Хольц вирівняв сили після того, як почав вигравати олл-ін за олл-іном.

Після впертої боротьби Артур все-таки зумів обіграти Хольца і виграти турнір. В останній роздачі турніру Хольц зібрав дві пари, а Мартиросян натсовий флеш.

SCOOP 2020

 Ця комбінація і стала переможною для російського покериста. За 1-е місце Артур забрав 271 000$ призових, а Хольц отримав 210 000$ за друге.

Результати турніру SCOOP-17-H за 10 300$

SCOOP-17-H за 10 300$

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий