Мартиросян посів друге місце в лідерборді High Roller Club на PartyPoker

Артур Мартиросян 2020

Турніри клубу хайролерів на ПатіПокер завершилися, а разом з ними можна підводити підсумки загального лідерборду. Нагадаємо, що гравці цієї серії заробляли очки за потрапляння в призи. За допомогою набраних балів можна було боротися за перше місце в загальному лідерборді.

Читати також: WPT Shooting Stars: на PartyPoker пройде турнір з великою кількістю знаменитостей

Шість тижнів тривали баталії хайролерів на PartyPoker і за цей час в турнірах були різні чемпіони. Артур Мартиросян провів досить рівну серію і частенько потрапляв до ITM. Росіянин до останнього боровся з Роком Гостісою за першу сходинку в таблиці, але поступився в цій боротьбі.

Рок Гостіса 2020

Таким чином, словак Рок Гостіса виграв загальний лідерборд, за що отримав приз 30 000$. Артур зупинився на другому місці в заліковій таблиці і також отримав гідний приз: 20 000$. Трійку лідерів замкнув досвідчений хайролер Алекс Фоксен, за що отримав 10 000$.

В самому кінці гонки на четверте місце вийшов голандець Тен Мюльдер. Перемога в останньому Мейн Івенті серії за 10 300$ дозволила йому стати четвертим. Завдяки зайнятій четвертій сходинці він отримав 8 000$.

Всього 100 000$ призових були розподілені між топ-20 учасниками лідерборду. Наступною серією в календарі PartyPoker значиться WPT Online і під час неї також пройдуть лідерборди із загальним призовим фондом 100 тисяч доларів.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.