Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Мартиросян заснув під час турніру і посів друге місце в сітауті

Артур Мартиросян 2021

В інтерв'ю Артур Мартиросян розповів цікаву історію, яка трапилася з ним на GGпокерок. Артур налаштувався до недільного щільного гринду, але на Старзах всі великі турніри дводенні, а йому потрібно було летіти в Сочі на наступний день.

На GGпокерок спочатку були технічні неполадки, але незабаром рум відновив свою роботу. Мартиросян зареєструвався в турнірі Blade Mulligan за 2 625$ і почав грати. Незабаром покерист відчув сонливість і включив яскраве світло, щоб не заснути ...

Читати також: Артур Мартиросян став переможцем Super Million$

... Але все одно заснув. На той момент хайролер йшов з чіплідерським стеком в 5-макс. Через дві години Мартиросян прокинувся і на свій подив побачив, що зайняв друге місце.

Blade

«Не пам'ятаю коли саме мене відрубало. Не можна сказати, що я аж надто радий другому місцю, так як втратив приблизно 5 000$ за очікування», - розповів Мартиросян.

Поки Артур був в сітауті, Бруно Волкман вибив трьох супротивників. Далі залишалося лише обіграти "сплячого" Мартиросяна, що не склало труднощів. А ви потрапляли коли-небудь в такі ситуації?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.