Мартиросян заснув під час турніру і посів друге місце в сітауті

Артур Мартиросян 2021

В інтерв'ю Артур Мартиросян розповів цікаву історію, яка трапилася з ним на GGпокерок. Артур налаштувався до недільного щільного гринду, але на Старзах всі великі турніри дводенні, а йому потрібно було летіти в Сочі на наступний день.

На GGпокерок спочатку були технічні неполадки, але незабаром рум відновив свою роботу. Мартиросян зареєструвався в турнірі Blade Mulligan за 2 625$ і почав грати. Незабаром покерист відчув сонливість і включив яскраве світло, щоб не заснути ...

Читати також: Артур Мартиросян став переможцем Super Million$

... Але все одно заснув. На той момент хайролер йшов з чіплідерським стеком в 5-макс. Через дві години Мартиросян прокинувся і на свій подив побачив, що зайняв друге місце.

Blade

«Не пам'ятаю коли саме мене відрубало. Не можна сказати, що я аж надто радий другому місцю, так як втратив приблизно 5 000$ за очікування», - розповів Мартиросян.

Поки Артур був в сітауті, Бруно Волкман вибив трьох супротивників. Далі залишалося лише обіграти "сплячого" Мартиросяна, що не склало труднощів. А ви потрапляли коли-небудь в такі ситуації?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.