Масштабні оновлення платіжної системи Neteller в кінці листопада


Платіжна система Neteller анонсувала масштабні оновлення в кінці цього місяця. З 30 листопада на Netellere відбуваються великі зміни, які торкнуться зовнішнього вигляду платіжки, інтерфейсу і функціоналу.

Перш за все змінився інтерфейс і зовнішній вигляд самого меню. Тепер набагато зручніше користуватися мобільною версією програми. На головній сторінці тепер відображатимуться 5 ваших останніх зроблених транзакцій.

Меню додатку стало все більше нагадувати меню платіжки Scrill. У ньому також присутні 11 пунктів в вертикальному меню, завдяки чому стало набагато зручніше користуватися усіма основними функціями.

Читати також: Neteller оновить свої VIP-статуси в середині листопада


Крім цього стали відомі деталі нових тарифів платіжки Neteller з новими VIP-статусами:

СервісБронзовийСрібнийЗолотийДіамантовийЕксклюзивний
Виведення коштів10$10$0$0$0$
Внутрішній переказ1,45%0%0%0%0%
Комісія при конвертації3,79%3,19%2,79%2,39%1,29%
Повернення комісіїдо 10 комісій за 1 місяцьдо 10 комісій за 1 місяцьдо 10 комісій за 1 місяць

У статусах Diamond і Exclusive є також VIP-кешбек в розмірі 0,30% і 0,50% відповідно. Окрім цього, в платіжну систему додали ще кілька корисних функцій: можливість прив'язки до 10 банківських рахунків, можливість настройки маркетингових повідомлень, створення рахунку з декількома валютами і оновлення набору транзакцій.

Зверніть увагу, з огляду на відмінності в економічній і фінансовій політиці різних країн, функціонал платіжки в кожній окремій країні може відрізнятися.

Що важливо, з'явилася можливість продавати, купувати і переводити криптовалюта. При цьому ви зможете зберігати шаблони платежів і вам не доведеться постійно вручну заходити в свій гаманець.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий