Масштабні оновлення платіжної системи Neteller в кінці листопада


Платіжна система Neteller анонсувала масштабні оновлення в кінці цього місяця. З 30 листопада на Netellere відбуваються великі зміни, які торкнуться зовнішнього вигляду платіжки, інтерфейсу і функціоналу.

Перш за все змінився інтерфейс і зовнішній вигляд самого меню. Тепер набагато зручніше користуватися мобільною версією програми. На головній сторінці тепер відображатимуться 5 ваших останніх зроблених транзакцій.

Меню додатку стало все більше нагадувати меню платіжки Scrill. У ньому також присутні 11 пунктів в вертикальному меню, завдяки чому стало набагато зручніше користуватися усіма основними функціями.

Читати також: Neteller оновить свої VIP-статуси в середині листопада


Крім цього стали відомі деталі нових тарифів платіжки Neteller з новими VIP-статусами:

СервісБронзовийСрібнийЗолотийДіамантовийЕксклюзивний
Виведення коштів10$10$0$0$0$
Внутрішній переказ1,45%0%0%0%0%
Комісія при конвертації3,79%3,19%2,79%2,39%1,29%
Повернення комісіїдо 10 комісій за 1 місяцьдо 10 комісій за 1 місяцьдо 10 комісій за 1 місяць

У статусах Diamond і Exclusive є також VIP-кешбек в розмірі 0,30% і 0,50% відповідно. Окрім цього, в платіжну систему додали ще кілька корисних функцій: можливість прив'язки до 10 банківських рахунків, можливість настройки маркетингових повідомлень, створення рахунку з декількома валютами і оновлення набору транзакцій.

Зверніть увагу, з огляду на відмінності в економічній і фінансовій політиці різних країн, функціонал платіжки в кожній окремій країні може відрізнятися.

Що важливо, з'явилася можливість продавати, купувати і переводити криптовалюта. При цьому ви зможете зберігати шаблони платежів і вам не доведеться постійно вручну заходити в свій гаманець.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.