Mega Monster в Техасі встановив рекорд штату по кількості гравців - 5 750

Рекордна покерна подія в Остіні: Mega Monster з 5 750 гравців та $1 943 500 гарантією

Днями у покерному клубі Lodge (Остін, Техас), що належить відомому покер-про Дагу Полку, пройшов рекордний турнір Mega Monster з бай-іном $400, у якому взяли участь 5 750 учасників. Цифра, яку не так часто побачиш за межами Світової покерної серії (WSOP) і яка стала реордною для штату самотньої зірки.

Примітка: у штаті Техас покер став легальним лише трохи більше 10 років тому

Таку кількість учасників в турнір привернула оголошена гарантія в 1 000 000$, яка у результаті була перевищена майже вдвічі (1 943 500$). Призова зона турніру склала 690 місць, а 246 найкращих гравців зуміли перейти до Day 2.

Але
Але

Варто зазначити що такий самий турнір проводився і в минулому, але не був і близько таким успішним. В травні 2021 року, власники Lodge вимушені були виплатити близько 300 000$ оверлею, щоб покрита гарантію в 1 000 000$.

Але цього року турнір став більш ніж успішнішим як для організаторів івенту так і переможця турніру мексиканця Мауро Авіла. Виплата за перемогу у розмірі 286 578$ стала найкращім результатом в його кар'єрі.

Також відмітимо, що згідно з регламентом турніру кількість ребаєв не була обмеженна. Це привело до того, що один з гравців зробив одразу 29 (!) входів в турнір. Це здивувало навіт Нормана Чада, можливо нійбільшого прихильника ліквідації ребаїв у турнірному покері.

Повідомляється, що турнір приніс організаторам понад 350 000$ рейку. А якщо додати до цього доходи від продажу їжі та напоїв на 5 750 осіб, то можна з упевненістю сказати, що івент став надзвичайно прибутковим для The Lodge та його власників.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.