Мережа iPoker повернула в свої покер-руми Speed Poker


Формат швидкого покеру (незважаючи на свою складність) все більше набирає популярності в різних покер-румах.

Раніше в покерних кімнатах мережі iPoker (Guts Poker, William Hill, RedStar Poker, Titan Poker, Betsafe Poker) вже були подібні столи, проте їх прибрали з-за недостатньої популярності.

З 1-го жовтня в усіх покер-румах мережі iPoker стали знову доступні столи Speed ​​Poker.

Читати також: Покер-руми мережі iPoker впровадили у себе вбудований HUD

Speed ​​Poker – це столи з швидким фолдом, на подобі Rush&Cash на GGпокерок і Zoom-столів на PokerStars.

Столи швидкого покеру доступні на лімітах NL5 € і NL10 € з рейком в 6,66% з мінімальної закупівлею в 40 великих блайндів. Кепка рейку скаладає 0,50€ і 2€.

Щоб підігріти інтерес покерних регулярів до цих столів – до столів Speed ​​Poker запустили спеціальний лідерборд з щоденними призовими в 100€.

Правда ці 100 € будуть виплачуватися в Free Blinds (валюта покер-руму для кеш-столів). Бали нараховуватимуться за зібрані комбінації: за кишенькову пару – 5 балів, за стріт – 3 бали, за каре – 10 балів, за флеш 5 балів, за фул-хаус – 7 балів, а за стріт-флеш і флеш-рояль – 20 балів.

Зверніть увагу, для участі в лідербордах необхідно самостійно зареєструватися в розділі "Leaderboards". Отримані кеш-долари лідерборда необхідно буде витратити протягом 7 днів.

Призові лідербордів щодня розділять між собою сотня найкращих гравців, тому шансів заробити додаткові (нехай і невеликі) призи досить багато.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.