"Merry Christmas Freeroll" Євгена Качалова з гарантією в 100 000₴

"Merry Christmas Freeroll" від Євгена Качалова

Днями PokerMatch анонсував невелику, але досить вигідну різдвяну акцію для всіх любителів віндфол-турнірів від амбасадора ПокерМатч, найуспішнішого покериста з України – Євгена Качалова.

Суть акції досить проста, з 4 по 7 січня зіграйте в Windfall-турнірі під назвою "Katchalov Special" вартістю 5 гривень і ви автоматично отримаєте квиток до безкоштовного турніру від Качалова.

Фрірол "Merry Christmas from Eugene Katchalov" матиме значну гарантію в 100 000₴.

Читати також: «Зимовий спринт» на Pokermatch: 3 300 000₴ для гравців кеш-столі

Грати в спеціальні віндфол-турніри за 5₴ ви можете в період з 4 січня 00:00 до 7 січня 19:55 за київським часом. Кожен покерист може отримати максимум по 2 квитки у фрірол Качалова.

Зверніть увагу, щоб скористатися квитками в турнір від Качалова, необхідно самостійно зареєструватися в ньому. Фрірол стартує 7 січня о 20:00.

Пізня реєстрація в івент "Merry Christmas from Eugene Katchalov" триватиме 20 хвилин, а всіх неактивних гравців приберуть з турніру після закінчення першого рівня.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.