Михайло Гутий - новий амбасадор PokerMatch

Михайло Гутий 2021

PokerMatch представили нового амбасадора: ним став Михайло Гутий. Михайло - досвідчений український покерист, який може похвалитися чемпіонським браслетом WSOPE і десятками інших трофеїв, виграних, як в живих турнірах, так і в онлайні.

«Я дуже радий стати новим амбасадором PokerMatch. Приємно бути частиною відомого покерного бренду і разом з ПокерМатч популяризувати покер в Україні та за її межами. У свою чергу я хотів би показати, що покер - це гра майстерності, покер - це спорт, покер - це наш спорт!»

На офіційному сайті PokerMatch компанія повідомила, що впевнені в майбутніх перемогах нового амбасадора. Разом з брендом Михайло буде займатися популяризацією покеру, виступати на найбільших міжнародних live-форумах і показувати свій клас в онлайн-турнірах.

Читати також: Windfall-гонка від експерта PokerMatch Степана Осиновського

15 жовтня на PokerMatch пройде Кубок Луцька з Холдему і Гутий в ньому зіграє. Той, хто виб'є його з гри - отримає баунті 1 000 турнірних гривень. В майбутньому планується проведення іменних акцій з Михайлом.

На даний момент в українського покер-руму два покерних амбасадори: Михайло Гутий і Євген Качалов. В якості медіамбасадора виступає шоумен Вадим Мічковський, про підписання якого ви могли прочитати в стрічці Cardmates.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.