Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Михайло Гутий - новий амбасадор PokerMatch

Михайло Гутий 2021

PokerMatch представили нового амбасадора: ним став Михайло Гутий. Михайло - досвідчений український покерист, який може похвалитися чемпіонським браслетом WSOPE і десятками інших трофеїв, виграних, як в живих турнірах, так і в онлайні.

«Я дуже радий стати новим амбасадором PokerMatch. Приємно бути частиною відомого покерного бренду і разом з ПокерМатч популяризувати покер в Україні та за її межами. У свою чергу я хотів би показати, що покер - це гра майстерності, покер - це спорт, покер - це наш спорт!»

На офіційному сайті PokerMatch компанія повідомила, що впевнені в майбутніх перемогах нового амбасадора. Разом з брендом Михайло буде займатися популяризацією покеру, виступати на найбільших міжнародних live-форумах і показувати свій клас в онлайн-турнірах.

Читати також: Windfall-гонка від експерта PokerMatch Степана Осиновського

15 жовтня на PokerMatch пройде Кубок Луцька з Холдему і Гутий в ньому зіграє. Той, хто виб'є його з гри - отримає баунті 1 000 турнірних гривень. В майбутньому планується проведення іменних акцій з Михайлом.

На даний момент в українського покер-руму два покерних амбасадори: Михайло Гутий і Євген Качалов. В якості медіамбасадора виступає шоумен Вадим Мічковський, про підписання якого ви могли прочитати в стрічці Cardmates.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.