Михайло Шаламов йде з команди PokerStars Pro

Михайло Шаламов

Вчора відомий покерист і покерний стример з Росії Михайло "innerpsy" Шаламов виклав на своєму YouTube-каналі відео, в якому повідомив, що йде з команди професіоналів PokerStars.

Своє рішення відомий російський гравець аргументував тим, що хоче "змінити свою зону комфорту" після десяти років спільної роботи.

Він також додав, що Старзи запропонували йому продовжити контракт ще на рік, але Михайло змушений був відмовитися від їх пропозиції.

Читати також: Російський покерист став переможцем Sunday Storm за пів ціни

Проте Шаламов запевняє, що у нього залишилися тільки приємні враження та спогади про ПокерСтарс і що вони "розійшлися на хорошій ноті".


У своєму відео Шаламов розповів про початок свого спільного шляху з "червоно-піковими" і тому, як він починав записувати свої перші покерні стріми у якості їх амбасадора.

Він додав, що тепер йому потрібно трохи часу, щоб поміркувати про своє подальше майбутнє. Офіційно він припиняє свою роботу зі Старзами 31 грудня 2020 року, проте Михайло пообіцяв не "пропадати з радарів", так що швидше за все, що скоро ми побачимо від нього свіжі покерні стріми.

У будь-якому випадку поки не відомо чи стане Шаламов співпрацювати з іншими покер-румами. В покерному ком'юніті ходять чутки, що він може приєднатися до команди GGпокерок, оскільки цей покер-рум останнім часом активно переманює до себе колишніх амбасадорів PokerStars.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.