Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Микита Бодяковський отримав 1 000 000$ за перемогу на WPT

Микита Бодяковський 2020

Практично з самого початку Микита Бодяковський йшов в лідерах турніру WPT High Roller Championship за 25 500$. Білорус входив в топ-3 по стеку як в момент завершення першого ігрового дня, так і в момент формування фінального столу.

До початку фінального столу гру покинули багато покерних професіоналів. Серед найвідоміших покеристів свої призові забрали:

  • Стівен Чідвік – (27-е місце 56 750$)
  • Андрас Немет – (23-е місце і 56 750$)
  • Віктор Малиновський – (21-е місце і 68 000$)
  • Людовик Гейліх – (19-е місце і 68 000$)
  • Оле Шеміон – (17-е місце і 68 000$)
  • Даніель Дворесс – (16-е місце і 68 000$)
  • Кале Бернс – (11-е місце і 102 500$)

Всі гравці, які покинули гру на етапі фінального столу отримали шестизначні призові. Відзначимо відмінний результат росіянина Олексія Баркова. Олексій відібрався в цей турнір через сателіт за 265$.

За підсумками івенту Барков примножив свої вкладення в 745 разів: покерист забрав 197 667$ за шосте місце. Було б епічно, якби сателітчік зумів зайняти перше місце і виграти мільйон доларів. В такому випадку про це писали б всі покерні ЗМІ, але не цього разу...

Читати також: Білорус Олексій Бойко став ранер-апом в WPT Turbo Championship

Поговоримо про трійку лідерів WPT High Roller Championship. Третє місце зайняв володар "квітневого" фіолетового піджака Александрос Колоніас. За третє місце Колоніас отримав 549 793$.

В хедз-апі боротьба йшла серйозна. Ще б пак, адже за перше місце обіцяли 1 мільйон доларів, який успішно здобув Микита Бодяковський. Микита обіграв Джейсона Куна і одночасно перетворив його в раннер-апа турніру.

Бодяковський вже не в перший раз виграє таку велику суму грошей. За всю свою кар'єру білорус виграв в живих турнірах близько 27 000 000$ і більшу частину з них на серії Triton Poker. Тепер Бодяковсбкий записав до свого активу мільйон за перемогу в онлайн-турнірі.

Результати WPT High Roller Championship

WPT High Roller Championship

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.