Микита Бодяковський переміг в турнірі Stadium Series на PokerStars

Микита Бодяковський

Покерист-хайролер з Білорусі Микита "fish2013" Бодяковський впевнено показує високі результати в онлайн-турнірах великих покер-румів.

Вчора він став ранер-апом браслетного івенту WSOP Online 2020 Short Deck No Limit Hold'em Championship за 10 000$ з призовим фондом 1 261 000$, який проходив в покер-румах мережі GG Network (GGпокерок, GGPoker) і заробив великі призові в розмірі 210 249$.

Однак, Бодяковський також робить успіхи у великій турнірній серії Stadium Series, яка зараз проходить на Старзах. Вчора він переміг в дорогому івенті за 5 200$ з гарантією 500 000$ і отримав виплату 119 480$.

Stadium Series 25-H на PokerStars

Читати також: Бодяковський і Дворесс поділили в хедз-апі Blade Closer на GGпокерок

У турнірі Stadium Series 25-H була досить глибока структура зі стартовим стеком в 100 000 фішок, а в сам івент було скоєно 95 входів.

Раннер-апом турніру виявився покерист з Австрії Крістіан "WATnlos" Рудольф, який заробив за друге місце призові 91 860$.

Третє місце з призовими 70 630$ зайняв член команди Team PokerStars Online, покерист з Великобританії Бен Спрагг. Російський гравець Андрій "drupa-lucker" Чернокоз зайняв в цьому івент шосте місце, за що зміг заробити 32 100$.

В гроші зумів потрапити ще один член команди PokerStars, а саме популярний покерний стример з Ірландії Фінтан Хенд. Він посів десяте місце і отримав мінімальну виплату 14 730$.

До призової зоні прорвалося 11 гравців. Останнім, хто заробив мінімальні призові став покерист з Росії під ніком "PokerNeru".

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.