Микита Бодяковський став раннер-апом турніру High Roller Club

Микита Бодяковський 2020

У неділю на PartyPoker завершився черговий турнір клубу хайролерів. Покер-рум надає регулярну дорогу гру для хайролерів і розігрує шестизначні гарантії.

Микита Бодяковський бере участь в цій серії нарівні з іншими покерними професіоналами. Зараз білорус знаходиться в Азії і йому доводиться коригувати свій робочий день через часовий пояс. Під час проведення вечірніх хайролерських івентів на ПатіПокер в Азії раннім ранком.

Незважаючи на це, Микита не пропустив турніру за 10 300$. Також як і інші 64 покериста, які забезпечили події призовий фонд 650 000$.

Білоруському покеристу довелося дуже нелегко, адже практично весь турнір він йшов з коротким стеком і зона бабблу не стала винятком. Але баббл-боєм став інший амбасадор PartyPoker Айзек Хекстон..

Після вильоту з гри Хекстона, у Бодяковского справи пішли вгору і за фінальним столом він уже був чіплідером. Першим шістку фіналістів покинув Раннер-ап МЕ WSOP 2019 Даріо Саммартіно. Після вильоту до його рахунку додалися 29 000$.

Читати також: Арсеній Кармацький зіграв за фінальним столом PartyPoker Million

Далі турнір по черзі покинули Даніель Дворесс, Крістофер Фогельсанг і Даніель Шак. Переможець визначився у хедз-апі між Бодяковським і Томасом Мюлекером. Понад годину тривала битва в фіналі і в підсумку Микита програв монетку з парою валетів.

Перемога дісталася Томасу Мюлекеру, а разом з нею і 224 000$ призових. Томас є одним з найстабільніших гравців у клубі хайролерів ПатіПокер.

Він також є одним з головних претендентів на те, щоб стати кращим гравцем серії. Нагадаємо, що найсильніший гравець в клубі хайролерів отримає приз 30 000$.

Результати турніру High Roller Club за 10 300$

Турнір High Roller Club за 10 300$

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.