Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Микита Бодяковський виграв турнір Poker Masters за 25 000$


У студії PokerGO продовжують проходити дорогі турніри PokerMasters. У боротьбі за фіолетовий піджак і великі призові зійшлося вже безліч популярних у всьому світі покеристів-хайроллеров.

В одному з таких турнірів з бай-іншому 25 000 $ здобув перемогу популярний покерист з Білорусі – Микита Бодяковський.

Турнір Poker Masters #10 – $25,000 No-Limit Hold'em нарахував 38 входів, сформувавши призовий фонд в 950 000$.

Читати також: Микита Бодяковський виграв турнір хайролерів EPT Online за 10 300$

За свою перемогу Микита Бодяковскій заробив 342 000 $ призових. Ранер-апом турніру став американський хайролер Сет Девіс з виплатою 228 000$.

Третім в даному турнірі вдалося стати легендарному покеристу Даніелю Негреану. Даніель заробив 152 000$. За ним, на четвертому місці з призовими 104 500$ розташувався відомий боснієць Алі Імсіровіч.

Дуже успішний американський покерист Джейсон Кун зупинився на п'ятому місці з виплатою 76 000$. Всього в призи потрапило лише 6 гравців і останнім, хто отримав виплату став американець Кріс Брюер з призовими 47 500$.

Результат фінальної роздачі турніру був вирішений олл-іном Сета Девіса з J♠-4♥ на флопі J♣-8♥-6♣. Бодяковський зробив кол з Q♥-10♠ і покеристи стали чекати тьорна і рівера.

На тьорні на дошку поклали 7♥, яка тільки додала напруги. Однак, на рівері 9♠ Бодяковському закрився стріт і він став чемпіоном турніру.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.