Микита Бодяковський в лідерах турніру за 25 500$ на PartyPoker

Микита Бодяковський 2020

У Микити Бодяковського є відмінні шанси оформити черговий великий занос на ПатіПокер. Микита завершив два перших ігрових дні WPT High Roller за 25 500$ у трійці лідерів згідно загального чіпкаунту турніру.

Сьогодні пройде другий ігровий день і на даний момент в грі залишилося лише 28 гравців. Кожен з них може зітхнути з полегшенням, тому що всі вони вже в призах і мінімальна виплата становить 53 500$. Переможець турнір забере великі призові в розмірі одного мільйона доларів.

Чіплідерський рядок в чіпкаунті займає Паскаль Хартман з Австрії. Хартман – успішний онлайн-покерист, який часто потрапляв в призи на цій серії WPT. Проте, у нього поки що немає жодного тріумфу на серії.

У трійку лідерів по стеку також увійшов і Микита Бодяковський. Білоруський хайролер твердо має намір показати відмінний результат і оформити чергові великі призові.

Читати також: Дівчина Микити Бодяковского Мелика Разаві виграла золотий браслет WSOP

Сьогодні визначаться учасники фінального столу, а сам фінал пройде 22 вересня. У грі, як і раніше залишається велика кількість відомих покеристів: Оле Шеміон, Джейсон Кун, Кале Бернс, Людовик Гейліх, Стівен Чідвік і інші.

Відзначимо успішний виступ в івенті Олексія Баркова. Росіянин відібрався в хайролерський турнір через сателіт за 265$. Зараз Олексій йде дванадцятим по стеку і вже гарантував собі мінімальну виплату 53 500$. Навіть якщо сьогодні Барков покине турнір одним з перших – він уже примножить свої вкладення як мінімум в 200 разів.

Чіпкаунт WPT High Roller за 25 500$

WPT High Roller за 25 500$

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.