Millions Passport замінили на PP Live Passport: більше можливостей для гравців PartyPoker

PartyPoker 2020

На початку цього року на PartyPoker з'явилася можливість виграти універсальний пакет на одну з живих серій PartyPoker Millions під назвою Millions Passport.

Загальна вартість Millions Passport становить 10 000$ і туди входить: бай-ін в Мейн Івент однієї з живих серій Millions, переліт, харчування, проживання та інші витрати.

Команда топового покер-руму вирішила внести деякі зміни в даний пакет. Тепер Millions Passport буде замінений на PP Live Passport. Крім зміни назви, помінялися також і деякі умови використання даного пакета.

Читати також: На PartyPoker пройде перша в історії серія KSOP Online

На відміну від Millions Passport, який був доступний протягом року, термін придатності PP Live Passport становитиме 24 місяці.

До того ж, крім використання PP Live Passport в живих серіях, ви також можете витратити його на бай-іни однієї з великих покерних серій в онлайні, які будуть проходити на PartyPoker.

Якщо ви вирішите використовувати PP Live Passport в одній з живих серій Millions або partypoker LIVE, то як і раніше отримаєте бай-ін в Мейн Івент, оплату перельоту, проживання у ВІП-готелі та покриття деяких інших витрат.

У разі, якщо ви захочете витратити даний пакет на одну з PP Live Online Series, то отримаєте пакет бай-інів в турніри даної серії на загальну суму в 10 000$.

Ви зможете самостійно вибрати в які турніри зіграти в одній конкретній онлайн-серії. Витрати на рейк в даних турнірах покриє ПатіПокер.

Як і раніше, ви можете виграти PP Live Passport безкоштовно, через сітку сателітів. Вони починаються з фріролів і закінчуються півфінальним сателітом вартістю 109$. Безпосередньо внести бай-ін в фінальний сателіт, як і раніше, не можна.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий