Міссклік Філа Айві на півстеку в турнірі за 250 000$

Філ Айві 2020

У покері, як і в житті, всі роблять помилки. Ви можете зробити міссклік, навіть якщо ви легенда покеру, що і сталося у випадку з Філом Айві.

Міссклік, який зробив Філ Айві можна показувати як наочний приклад іншим гравцям. Філ брав участь в браслетному івенті WSOPE 2019, і в роздачі проти Микити Бодяковского зіграв місскліком на J-6.

Микита Бодяковський зробив рейз на префлопі з К-10 і Філ Айві готувався відповісти коллом з не самими сильним картами J-6. Яке ж було його здивування, коли випадково замість того щоб поставити 425 000, він поставив 2 900 000.

Читати також: Божевільний бед-біт Микити Бодяковського

Айві пильно придивляється до фішок...І розуміє що зробив міссклік. Після цього почалося найцікавіше. За реакцією Айві, Бодяковскій зрозумів, що його суперник зробив таку велику ставку помилково. Але що якщо Філ картинно розіграв міссклік?

Микита міг переставити американця під олл-ін і той швидше за все б скинув J-6, але білорус звичайно ж не знав карти свого суперника і відправився в довгі роздуми. Чим закінчилася ця роздача дивіться у відеоролику:

А як би зіграли ви на місці Бодяковского?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.