Monster Satellite на PartyPoker: 100 квитків в турнір з гарантією 5 000 000$

Monster Satellite на PartyPoker

Всі пам'ятають як Даніель Сміт минулого тижня перетворив 33$ в 430 000$? Даніель відібрався через сателіт за 33$ в турнір WPT і виграв його. За перше місце Сміт отримав шестизначні призові: 430 000$.

У всіх гравців ПатіПокер є можливість повторити успіх цього хлопця вже в ці вихідні. Все тому, що на PartyPoker пройде WPT #07 Mini Main Monster Sat, в якому за 33$ будуть розігруватися відразу 100 прямих квитків в Міні Мейн Івент з гарантією 5 000 000$!

Реєстрація на сателіт вже відкрита і квитки на загальну суму 105 000$ чекають своїх власників. Сателіт стартуватиме 29 вересня о 22:00, а вже 30 вересня стануть відомі імена сотні володарів квитків за 1 100$ в Міні Мейн Івент.

Читати також: Мегасателіти до WPT Online на PartyPoker

Кожен учасник відбіркового турніру почне гру зі стеком 10 000 фішок і блайндами 50/100, які будуть підвищуватися кожні 7 хвилин. Дозволено тільки одне ре-ентрі, а пізня реєстрація триває дев'ять стартових рівнів.

Сателіт за 33$ – не найдешевший спосіб потрапити в міні-версію Головної події WPT Online, адже в нього можна відібратися ще дешевше. В ігровому лобі Патіпокер є сателіти за 3,30$, в яких розігруються квитки на сателіти за 33$. Таким чином, у вас є шанс за два кроки і 3 долари отримати квиток в Міні Мейн Івент.

8 вересня стартує фінальний стіл Мейн Івенту з дев'ятьма гравцями під пильною увагою коментаторської команди Twitch. Ви зможете стежити за прямою трансляцією події на сайті Cardmates і дізнатися ім'я переможця, який виграє найбільшу на сьогоднішній день виплату на чемпіонаті світу з WPT.

Сподіваємося, що ви не зможете бути глядачем трансляції тільки з тієї причини, що будете учасником фінального столу!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.