Мультиакаунтинг і тімплей привів покериста до нульового банкроллу

мультиаккаунтинг и тимплей

На покерних форумах можна зустріти безліч цікавих історій від покеристів, у яких вони діляться своїми «злетами і падіннями».

Наприклад, нещодавно на одному з покерних форумів користувач розповів історію про те, як PokerScam мало не зруйнував його життя через 200$.

На тому ж форумі інший користувач розповів історію про те, як він і його товариші «заробляли» пристойні гроші займаючись мультиакаунтингом і тімплеєм на сумнівних покерних сайтах.

Один із користувачів покерного форуму під ніком "Rennaisance" розповів історію про те, як він із чесного покериста перетворився у покерного шахрая і чому так і не зміг на цьому пристойно заробити.

Як чесний покерист став покерним шахраєм

Сам покерист із Європи та грає у покер з 2009 року. Роками він набивав свій банкрол і йому вдалося досягнути непоганих успіхів, нехай навіть повільно. З 2011 року він почав брати участь у живих турнірах. Все почалося коли він відправився в Азію зіграти на WPT. На одному з турнірів йому навіть вдалося вийти за фінальний стіл.

На тій же серії він познайомився із гріндерами, які показали йому покерні сайти американського типу з досить «м'яким» софтом і можливістю використання біткоїнів для депозитів і виведення коштів.

Така можливість стала для нього «ковтком свіжого повітря», так як до цього він гріндив на Старзах, де досить багато сильних гравців. Разом зі своїми новими товаришами він почав гріндити на цих сайтах. Незабаром, він уже займався цим на постійній основі з 3-х акаунтів у кімнаті з 4-ма іншими покеристами:

«Під час своєї першої сесії з ними я вийшов за фінальний стіл турніру. Зайняв 1, 2 і 4-те місце, заробивши в загальній сумі 6 000$, при бай-іні в 50$» – написав він.

Покерист зрозумів, що тімплей у турнірах і мультиакаунтинг на покерних сайтах із сумнівним захистом є досить прибутковою справою. А можливість розкішного життя і подорожувати світом, займаючись таким гріндерством по 5-7 годин на день переконали його залишитися.

Коли обманюєш – нуль задоволення

Через деякий час він почав розуміти, що робить щось дійсно погане. Покерист не міг зрозуміти як його «колеги» живуть безтурботно, займаючись по-факту шахрайством.

За його словами, для хлопців дана діяльність перетворилася у звичайну рутину, яка не приносила жодного задоволення. Адже як можна отримати справжнє задоволення від гри, якщо ти в ній увесь час мухлюєш?

Майже через рік він усвідомив, що він вже не хоче цим займатися, проте прибутковість справи і великі можливості все ж брали гору на совістю. Навіть гра з мультиакаунтами у нього почала погіршуватися і він почав грати з 1-го акаунту, щоб довести самому собі, що він може заробити гроші чесним покером.

«Усі хороші відчуття, які виникали у мене в грі, поступово зникали. Ймовірно, я проходив через так звану детоксикацію розуму, тому що протягом довгого часу я постійно ставив собі запитання про те, чи правильно я вчиняю із моїм життям, і чи можу я радіти цьому. Згодом я просто все більше і більше впадав у депресію через усе це, але не міг повернутися, так як мені дуже сподобалося це місце» – підкреслив покерист.

Проте він усвідомив що онлайн-покер вже не приносить йому таке задоволення як раніше. Покерист витрачав свій банкрол на розкішне життя, поки остаточно не збанкрутував.

Він повернувся до Європи з відчуттям виснаженості і спустошеності, взагалі не розуміючи, чому йому перший час йому так подобалося перебувати у тому середовищі.

Покерист у своєму пості заявляє, що заробляв найкращі (на його думку) гроші, коли грав у онлайн-покер чесно і з одного акаунту. На даний момент, за його словами, через відчуття цієї «порожнечі», його банкрол як і раніше нульовий.

Подібний досвід став для покериста цінних уроком, і хоч він і заробляв більше 20 000$ на місяць без особливої ​​напруги, він дуже шкодує про це, особливо про ті дні, коли отримував від цього задоволення.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий