Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Микола Костирко став ранер-апом титульного турніру 2K 8-MAX на WSOP Circuit у Розвадові

Микола Костирко - друге місце на WSOP Circuit у Чехії

Українські покерісти продовжують підкорювати серію WSOP Circuit, що проходить у чеському Розвадові. Раніше ми вже писали про п'яте місце, яке посів Владислав Козинець у турнірі 660€ NLH FiftyStack та про фініш на шостому місці Микити Андрусяка у Event#7: 550€ Mystery Bounty.

А вчора до числа призерів етапу увійшов і Микола Костирко, якому майже вдалося виграти перстень WSOP Circuit у турнірі 2 000€ 8-MAX. За пермогу у цій події змагалися 90 спортсменів і український спортсмен зумів дістатися хедз-апу. Але у вирішальній грі віч-на-віч йому не вдалося здолати гравця з Литви. У підсумку Костирко посів друге місце.

Також до числа призерів етапу приєднався, ще один українець. Олександр Турич посів четверте місце в турнірі 777€ WSOPС NLH Lucky7s, в якому прийняли участь близько 200 покерістів. Цей результат приніс Олександру призову виплату у розмірі 11 400€.

Наразі на серії старував Main Event, в якому гарантовано буде розіграно 1 000 000€. У турнір, який закінчиться 16 січня, беруть участь і покеристи з України.

Ви поставили даному матеріалу оцінку 1 з 5:
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.