На GGPoker розіграли рекордний в онлайні банк в розмірі 974 630$


Найбільша азіатська покерна мережа GG Network (GGPoker, GGпокерок) впевнено б'є рекорди у світовому онлайн-покері і активно впроваджує різноманітні зміни та оновлення в ігровому процесі.

Нещодавно у всіх покер-румах даної мережі змінили розмір рейку за столами Омахи і Холдема 6+.

Зміни ніяк не торкнулися столів БЛ Холдему Проте, за кеш-столами Холдему на високих лімітах все ж сталося дещо цікаве.

За кеш-столами Холдемe на лімітах 500$/1 000$ зі страддлом в 2 000$ був розіграний рекордний банк в історії онлайн-покеру в розмірі 974 630$ між покеристів з Ванкуверу боснійського походження Алі Імсіровічем і покеристів з Китаю Таном Хуаном.

Читати також: Скандал з конфіскацією коштів на GGPoker

В роздачі, під час якої був виграний настільки великий банк Алі Імсіровіч затрибетив з одномасними А♠-К♠ у відповідь на рейз Хуана Тана з 9♦-7♦.

На флопі на дошку поклали 5♦-5♥-9♠. Тан зробив ре-рейз до 53 700$ і Алі зробив кол. Тьорн з J♠ змусив Алі зробити кол на суму понад 100 000$.

Рівер з 8♠ остаточно закріпив перемогу для Імсіровіча, проте Тан цього не передбачив і запушив, на що звісно отримав колл. Найбільший банк в історії онлайн-покеру впевнено забрав собі Алі Імсіровіч.

До цього попередній рекордний банк в розмірі 842 438$ близько тижня тому розіграли (також в мережі GG Network) Віктор Малиновський і Майкл Аддамо.

У свою чергу попередній рекорд був встановлений вперше за 12 років, з тих пір як Том Дван і Ді Данг розіграли між собою 723 938$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.