Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

На китайські Tesla встановлять покерні ігри

Tesla Китай

Уже на початку 2020 року на китайські автомобілі Tesla буде встановлено оновлене ПЗ (програмне забезпечення) з двома покерними іграми, у які можна буде пограти на інтерактивній панелі.

Точної дати запуску нового ПЗ поки невідомо, проте дані додатки певний час будуть доступні виключно на території Китаю.

Заборона покеру в Китаї

Після того, як китайський уряд почав блокувати навіть покерні додатки на умовні фішки – просування покеру в Піднебесній сповільнилося.

Компанія Tesla йде на ризик, встановлюючи ці програми на свої китайські автомобілі, однак на ще більший ризик пішла компанія Tencent, що займається розробкою цих додатків. У 2018 році через заборони китайської влади, Tencent були змушені позакривати цілий ряд своїх проектів і покерних програм.

Читати також: Філатов обіграв Харламова в хедз-апі спецтурніру

Покерні ігри на дешборді  Tesla

Пограти в покерні  ігри на приладовій панелі Tesla можливо буде тільки тоді, коли машина не рухається. Також користувачі оновленого ПЗ на електрокарах  отримають одну з різновидів Маджонга і новий мультяшний стрімінговий сервіс.

Нове ПЗ призначене не для дітей, а для водіїв, через що не повинне блокуватися китайською владою. З огляду на активну боротьбу влади КНР з покерними додатками, дані оновлення для дешбордів Tesla можуть стати «ковтком свіжого повітря» для любителів покеру з Китаю.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.