На китайські Tesla встановлять покерні ігри

Tesla Китай

Уже на початку 2020 року на китайські автомобілі Tesla буде встановлено оновлене ПЗ (програмне забезпечення) з двома покерними іграми, у які можна буде пограти на інтерактивній панелі.

Точної дати запуску нового ПЗ поки невідомо, проте дані додатки певний час будуть доступні виключно на території Китаю.

Заборона покеру в Китаї

Після того, як китайський уряд почав блокувати навіть покерні додатки на умовні фішки – просування покеру в Піднебесній сповільнилося.

Компанія Tesla йде на ризик, встановлюючи ці програми на свої китайські автомобілі, однак на ще більший ризик пішла компанія Tencent, що займається розробкою цих додатків. У 2018 році через заборони китайської влади, Tencent були змушені позакривати цілий ряд своїх проектів і покерних програм.

Читати також: Філатов обіграв Харламова в хедз-апі спецтурніру

Покерні ігри на дешборді  Tesla

Пограти в покерні  ігри на приладовій панелі Tesla можливо буде тільки тоді, коли машина не рухається. Також користувачі оновленого ПЗ на електрокарах  отримають одну з різновидів Маджонга і новий мультяшний стрімінговий сервіс.

Нове ПЗ призначене не для дітей, а для водіїв, через що не повинне блокуватися китайською владою. З огляду на активну боротьбу влади КНР з покерними додатками, дані оновлення для дешбордів Tesla можуть стати «ковтком свіжого повітря» для любителів покеру з Китаю.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.