На колишнього гравця НБА подали до суду через покерні борги

​Відомі американські гравці НБА часто згадуються у покерній спільноті. Через пристрасть гравців НБА до покеру їх найчастіше можна зустріти на різних телешоу за одним столом з відомими хайролерами.

Нерідко трапляються історії пов'язані з лудоманією зірок американського баскетболу, завдяки чому сталося вже багато скандалів.

Незважаючи на те, що популярні гравці НБА заробляють десятки, а іноді й сотні мільйонів доларів, вони час від часу примудряються або залізти в борги або навіть не оплачувати свої рахунки.

Одним із таких лудоманів виявилась зірка американського баскетболу на пенсії, відомий гравець "Бостон Селтікс", а також член Залу слави НБА – Пол Пірс.

Читати також: Новачок "Warriors" з НБА забув покерні фішки, розлютивши ветеранів

Пол неодноразово брав участь у браслетних турнірах і Мейн Івентах Всесвітньої покерної серії, а також був запрошеним гостем у відомому покерному телешоу Poker After Dark.

Пірс потрапив у епіцентр скандалу через судовий позов, поданий на нього Стівеном Кармоном. Від зірки НБА вимагають повернути борг у 180 000$.

Згідно з позовом Стівен 27-го січня запросив Пола до себе додому пограти у покер із високими ставками. Пол Пірс, який заробив за всю свою тривалу кар'єру популярного баскетболіста понад 200 000 000$, позичив того вечора у Стівена Кармона 150 000$ на гру з обіцянкою віддати борг протягом тижня.

Історія здається просто абсурдною, але після того, як Пірс програв усю позичену суму, він знову позичив у Кармона гроші. Цього разу Пол взяв у свого товариша 40 000$ вже на іншу гру.

Звичайно Пірс незабаром програв і ті 40 000$. Примітно, що за весь цей час зірка "Бостон Селтікс" повернув лише 10 000$ з обіцяної суми і, судячи з усього, не збирається повертати решту, оскільки справа дійшла до судового позову.

Сам Пол ніяк не прокоментував ситуацію, що склалася. Дивно те, що гравець, який заробляв настільки великі гроші на своїй грі в баскетбол, а також різних контрактах на мерч та рекламу – не зумів повернути такий невеликий (за його мірками) картковий борг. Виникає логічне запитання: на яких лімітах треба грати, щоб не мати змоги віддати таку суму?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.