На PartyPoker пройдуть сателіти до ключових івентів EAPT Online

PartyPoker 2020

З 7 по 14 червня на PartyPoker буде проходити серія EAPT Online, але в ній зможуть взяти участь лише покеристи з країн СНД. З 31 травня в лобі покер-руму з'явиться гілка сателітів, через які можна відібратися в ключові івенти.

Головні турніри EAPT Online

Всього в розкладі 18 різних турнірів з бай-інами починаючи від 33$ і закінчуючи 550$. Грати в них доведеться дотримуючись важливого правило: замість ніка грати під своїм реальним ім'ям і прізвищем.

Граючи сателіти у вас є шанс виграти квиток в такі турніри:

  • Головна подія за 330$ (гарантія 45 000$)
  • RPC за 165$ (гарантія 25 000$)
  • PCM Poker Cup за 82.50$ (гарантія 15 000$)

Сателіти до ключових турнірів EAPT Online

Починаючи з 31 травня в лобі ПатіПокер кожен день будуть проходити сателіти в Мейн Івент. У кожному з відбіркових турнірів буде розігруватися 3 квитка в МЕ.

Читати також: У лобі PartyPoker з'явився новий розділ Club Games

Почати свій шлях можна з фріролів. У кожному безкоштовному турнірі розігрується 5 квитків за 6.60$, а в самому сателіті за 6.60$ в призовому фонді знаходиться 5 квитків в Мейн Івент з бай-іном 33$.

Аналогічна ситуація з сателітами на PCM Poker Cup і Russian Poker Championship. Прямі сателіти в Poker Championship коштуватимуть 11$, А в безкоштовних фріролах можна виграти один з п'яти квитків за 2 долари.

До Russian Poker Championship пройде 3 прямих відбіркових івенти за 22$: 7 по 9 червня. Почати свій шлях тут можна також з фріролів, в яких будуть розігруватися квитки на степ-сателіт за 4.4$.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий