Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

На PartyPoker стартувала акція FastForward

PartyPoker

На PartyPoker проходить акція FastForward. Граючи у цей формат покеру, користувач сидить одночасно за рядом різних столів. Гравець може скинути карти в будь-який момент і отримати нові вже за іншим столом.

Учасники акції будуть змагатися в 8 різних таблицях лідерів (лідербордах) – 4 в безлімітному холдемі і 4 в пот-лімітної Омахи. Гравці будь-якого рівня мають можливість взяти участь у FastForward. Користувачі боротимуться за великі гроші – 91 000$ щотижня.

Читати також: PartyPoker запустив акцію із загальною сумою призових в 100 000$

Лідерборди проводяться щотижня – з понеділка по неділю. Призи за найкращі місця складуть до 5 000 доларів.

Формат швидкого покеру на PartyPoker з'явився у 2012 році. У Fast Forward гра проходить в чотири рази швидше звичайної завдяки виключенню найбільш нецікавих ігрових моментів.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.