Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

На PartyPoker стартувала серія High Roller Club

High Roller Club

Нещодавно на PartyPoker закінчилася серія Super High Roller Bowl Online 2020, в рамках якої пройшло 29 дорогих івентів з дорогими бай-інами і високими гарантіями.

Команда ПатіПокер на початку літа приготувала ще одну велику серію дорогих турнірів під назвою High Roller Club.

В рамках серії High Roller Club з 7 червня по 16 липня на PartyPoker пройде 96 івентів з гарантіями починаючи від 30 000$ і закінчуючи турнірами з гарантіями по 1 000 000$.

Бай-іни в цих івентах будуть варіюватися від 1 050$ і закінчуватися івентами вартістю 25 500$. Серія може похвалитися розмаїттям форматів і структур івентів.

Читати також: У лобі PartyPoker з'явився новий розділ Club Games

На серії High Roller Club пройдуть івенти в форматі прогресивний нокаут, турніри Mix-Max, а також події з класичного БЛ Холдему. Формати івентів і їх структури будуть комбінуватися.

Що стосується Мейн Івенту, то їх в рамках High Roller Club буде аж 17. Усі вони будуть відрізнятися величиною бай-інів і гарантіями. Найдешевший Main Event коштуватиме 5 200$ з гарантією 250 000$, а найдорожча Головна подія обійдеться гравцям в: 25 500$ при гарантії 1 000 000$.

Якщо ви зареєструєтесь в Мейні до його початку, то вам повернуть рейк, який ви заплатили при першому вході в турнір.

Все івенти будуть проходити по одному дню і майже в кожному з них буде можливість одного ре-ентрі. Єдині турніри, в яких буде можливість двох ре-ентрі – це івенти Big Game.

Крім дорогих турнірів з високими гарантіями, для всіх гравців серії High Roller Club стартує спеціальний лідерборд із загальним призовим фондом 100 000$. Лідерборд High Roller Club буде доступний протягом всього періоду серії. Призовий фонд лідерборду розділять 20 кращих гравців серії. За перше місце гравець отримає 30 000$, а за останнє 1 000$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.