На PartyPoker стартувала серія High Roller Club

High Roller Club

Нещодавно на PartyPoker закінчилася серія Super High Roller Bowl Online 2020, в рамках якої пройшло 29 дорогих івентів з дорогими бай-інами і високими гарантіями.

Команда ПатіПокер на початку літа приготувала ще одну велику серію дорогих турнірів під назвою High Roller Club.

В рамках серії High Roller Club з 7 червня по 16 липня на PartyPoker пройде 96 івентів з гарантіями починаючи від 30 000$ і закінчуючи турнірами з гарантіями по 1 000 000$.

Бай-іни в цих івентах будуть варіюватися від 1 050$ і закінчуватися івентами вартістю 25 500$. Серія може похвалитися розмаїттям форматів і структур івентів.

Читати також: У лобі PartyPoker з'явився новий розділ Club Games

На серії High Roller Club пройдуть івенти в форматі прогресивний нокаут, турніри Mix-Max, а також події з класичного БЛ Холдему. Формати івентів і їх структури будуть комбінуватися.

Що стосується Мейн Івенту, то їх в рамках High Roller Club буде аж 17. Усі вони будуть відрізнятися величиною бай-інів і гарантіями. Найдешевший Main Event коштуватиме 5 200$ з гарантією 250 000$, а найдорожча Головна подія обійдеться гравцям в: 25 500$ при гарантії 1 000 000$.

Якщо ви зареєструєтесь в Мейні до його початку, то вам повернуть рейк, який ви заплатили при першому вході в турнір.

Все івенти будуть проходити по одному дню і майже в кожному з них буде можливість одного ре-ентрі. Єдині турніри, в яких буде можливість двох ре-ентрі – це івенти Big Game.

Крім дорогих турнірів з високими гарантіями, для всіх гравців серії High Roller Club стартує спеціальний лідерборд із загальним призовим фондом 100 000$. Лідерборд High Roller Club буде доступний протягом всього періоду серії. Призовий фонд лідерборду розділять 20 кращих гравців серії. За перше місце гравець отримає 30 000$, а за останнє 1 000$.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий