На PartyPoker змінили відбіркові турніри до partypoker MILLION

 partypoker MILLION

Восени 2019-го PartyPoker повернули у свою турнірну сітку легендарний недільний турнір partypoker MILLION з бай-іном 215$ і гарантованими призовими в 1 000 000$.

Запуск PartyPoker MILLION

Повернення популярного турніру-мільйонника не обійшлося без проблем. Так, перший недільник partypoker MILLION, що проходив 3 листопада 2019 року було скасовано через збої у роботі клієнта покер-руму.

Проте, турнір все ж відбувся через тиждень (10-го листопада 2019) і пройшов з оверлеєм майже в 70 000$ (7% від заявленої гарантії). Усі наступні недільники partypoker MILLION також не зуміли перебити гарантію.

Нова турнірна сітка PartyPoker MILLION

PartyPoker MILLION сітка

Читати також: PartyPoker запустили столи fastforward у мобільному софті

З турнірного лобі PartyPoker MILLION були прибрані дешевші версії турніру, такі як Micro і Mini. Сателіти за 22$ також були видалені. Замість звичних відбіркових сателітів, гравці зможуть потрапити у турнір з мільйонною гарантією абсолютно безкоштовно, завдяки фазовим турнірам.

Щоб отримати можливість потрапити безкоштовно на PartyPoker MILLION, ви можете взяти участь в одному з 14-ти фріролів, які щодня проходять на PartyPoker з 10:00 до 00:00 за київським часом. У ньому ви зможете поборотися за один з 250 квитків Першої Фази PartyPoker MILLION вартістю 2.20$.

Далі гравцеві необхідно буде протриматися 19 рівнів по 3 хвилини для Другий Фази. Турніри Першої Фази також проходять щодня з 13:00 до 01:00 (понеділок-субота), з 11:00 по 02:00 (неділя). Всі ті гравці, які змогли протриматися усі 19 рівнів, автоматично отримають квиток у Другу Фазу за 22$.

Друга Фаза (фінальні сателіти) до PartyPoker MILLION з бай-іном 22$ проходитимуть щодня. Ті, хто зуміють пройти 19 рівнів по 5 хвилин кожен, потраплять в перший день турніру PartyPoker MILLION.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий