На PartyPoker з'явився свій аналізатор роздач MyGame Whiz


Один з топових світових покер-румів PartyPoker в боротьбі за покеру екологію вже давно пішов на певні жертви.

З 2019 року представники покер-руму вирішили заборонити використання будь-якого допоміжного софту на ПатіПокер.

Через деякий час було вирішено дозволити гравцям користуватися допоміжною інформацією, але лише тієї, яка з'являється в їхньому новому розділі My Game. Днями крім вищезгаданого сервісу на ПатіПокер також з'явився новий сервіс "MyGame Whiz".

Читати також: PartyPoker збільшили рейк для турнірів PKO

За своєю суттю це вбудована програма для збору статистики, яка аналізує ваші роздачі й з часом надає вам докладний аналіз вашої гри.

Коли ви граєте "MyGame Whiz" в режимі реального часу аналізує вашу гру за всіма основними принципами GTO-стратегії. Потім програма формує звіт про вашу гру, де вказує ваші сильні та слабкі сторони, позиції з яких у вас частіше виходить розігрувати свої кращі діапазони і т.д.

Найголовніша відмінність My Game Whiz полягає в тому, що дана програма зможе проаналізувати вашу поточну сесію через 100 зіграних роздач. Крім цього ви зможете поставити базові запитання стосовно покерной теорії спеціальному боту, що також буде корисним.

Подібні сервіси більше підходять покеру новачкам, але і регуляри цілком можуть щось для себе почерпнути в цьому розділі. Таким чином команда ПатіПокер хоче збалансувати покеру екосистему всередині свого покер-руму. Перейти в "My Game Whiz" ви можете клікнувши по значку свого профілю, далі вам потрібно натиснути на вкладку "My Game".

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий