На PokerMatch було розіграно бед-біт-джекпот у розмірі 1 130 000₴


Багато покеристів стикалися з ситуацією, коли їх сильну комбінацію переїжджає рука сильніше. Такі образливі кулери не рідкість для гравців і буденність для справжніх покер-про.

Тим не менш, безліч покер-румів придумали як пом'якшити гіркоту поразки і навіть дати таким чином можливість для гравців заробити солідні призові.

Саме для цього й був придуманий бід-біт-джекпот. У різних покер-румах діють різні правила подібних джекпотів, однак для того, щоб їх зірвати, необхідно зібрати дійсно рідкісну комбінацію і при цьому програти ще більш рідкісною.

Конкретно у випадку з покер-румом PokerMatch необхідно грати за кеш-столами Холдему, Омахи або Китайського покеру. У випадку з БЛ Холдемом бед-біт джекпот можна зірвати граючи на лімітах від 0,25₴/0,5₴. Що стосується комбінацій, то для випадання бед-бит джекпоту на ПокерМатч необхідно зібрати комбінацію починаючи з карі двійок і програти роздачу проти сильнішої комбінації.

Читати також: Щоденні призи в акції "Mystery Cash Drop" на PokerMatch

При цьому розігрується різний відсоток загальної суми джекпоту. Наприклад, на лімітах 0,25₴/0,5₴ випадає 5% від загальної суми, а ось на лімітах 10₴/20₴ розігрується вся сума джекпоту.

Так і сталося днями за одним мз кеш-столів із лімітом 10₴/20₴. Гравець, який грає під ніком "_a_n_t_o_h_a_" зібрав комбінацію з каре п'ятірок, проте програв з нею покеристу з нікнеймом "drun1488", який мав кару десяток.

У цей момент випала повна сума бед-біт джекпоту у розмірі 1 130 000₴. Покерист "_a_n_t_o_h_a_" отримав за свій програш 402 480₴, а "drun1488" заробив 297 480₴.

Ще двоє гравців "yurovich" та "Rokky1983", які перебували з ними за одним столом, отримали по 87 390₴ призових. Також решта 169 гравців, які в той момент грали за іншими джекпотними столами, заробили з виплати у розмірі 1 030₴.

Розіграш бід-біт джекпотів на PokerMatch – досить часте явище. І доказом цих слів стало випадання ще одного джекпоту буквально через кілька днів на лімітах 5₴/10₴, де гравець "bs12" заробив 123 360₴, а покерист "2021ko4er" отримав 91 180₴.

Найбільший покер-рум Східної Європи
Pokerbet
США Доступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
7 видів бонусів на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.