На PokerMatch був зірваний величезний Бед-Біт Джекпот в Омасі


Часом на PokerMatch гравці за лічені секунди можуть стати володарями великих грошових виплат.

Так сталося днями, коли за кеш-столами пот-лімітної Омахи на PokerMatch. За столом кеш-гри PLO з лімітами 10₴/20₴ був розіграний великий Бед-Біт Джекпот.

3 червня 37 гравців даного кеш-столу розділили між собою величезний джекпот на суму майже в 740 000₴. Двоє гравців, що беруть участь в роздачі розділили 443 530$, а іншу частину джекпоту розділили між собою гравці за джекпотним столом

Читати також: На PokerMatch зірвали перший Windfall-джекпот за OFC

Джекпот зірвав покерист з ніком "faaal", який програв зі стріт-флешем від 3 до 7 проти стріт-флеша від 5 до 9 гравця з ніком "adonai". У підсумку "faaal" заробив 246 410₴, а "adonai" отримав 197 120₴.

Решта гравців, які сиділи за цим столом отримали по виплаті в розмірі 24 640₴. Ще 31 гравець, які грали в той момент за кеш-столами Омахи на даному ліміті отримали по 3 170₴.

Не варто забувати, що наразі сума Бед-Біт Джекпот по БЛ Холдему на PokerMatch складає 4 231 000₴. Також всі охочі можуть спробувати зірвати Windfall-джекпот, який зараз вже досяг позначки 2 982 000₴. Цілком можливо, що цим щасливчиком виявитеся саме ви!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.